Reference

Prodej chalupy 3+kk, Nekoř, Pastviny - MAKLÉŘ Petr Špirka

S prací pana Špirky jsem velmi spokojený. Vše mi pečlivě vysvětlil a prodej přesně naplánoval. A když se vyskytly problémy, profesionálně je vyřešil. 

Obzvláště si cením jeho lidského přístupu. S důvěrou jsem nechal prodej na něm a věnoval se stěhování a změně zaměstnání. 

 

M. Mazurkiewicz - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, byt 3+1, DV, Česká Třebová, Lhotka - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den pane Špirko, s Vaší společností i s Vámi jako realitním makléřem, který mi byl nápomocen s prodejem nemovitosti, jsem byl velmi spokojen. Jakýkoliv problém, který vyvstal, byl se mnou projednán a bylo navrhnuto řešení vhodné pro obě strany. Byla projevována velká snaha k realizaci prodeje i přes problémy, které byly nakonec vyřešeny. Děkuji Vám za pomoc při prodeji nemovitosti a velmi rád využiji služeb Vaší realitní kanceláře v budoucnu a určitě velmi rád Vás doporučím svým známým.

Jiří Neugebauer, Česká Třebová - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Rudoltice - MAKLÉŘ Petr Špirka

Jsem velice ráda, že jsem si na doporučení zvolila realitní kancelář REALITY Špirka a přímo pana makléře pana Petra Špirku. Pan Špirka je jednoduše člověk na svém místě. Umí se vžít do prodávajícího, poradí, vysvětlí, zopakuje, je trpělivý, vnímavý a srdečný člověk. Velice mu děkujeme, že jsme díky němu prodali rodinný dům v Rudolticích i v době koronavirové pandemie. Pan Špirka je profesionál ve své branži, práce je určitě i jeho koníčkem, není mu cizí zodpovídat otázky i v pozdních hodinách, o sobotách i nedělích...Realitní kancelář REALITY Špirka budu určitě všude chválit a doporučovat.

Děkuji za obchod.

 

Petra Špiková - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům Radiměř - MAKLÉŘ Petr Špirka

Reality Špirka můžu vřele doporučit. Měli jsme tu čest být jak na straně kupujících, tak i prodávajících. Pan Špirka je perfektní makléř a umí v tom chodit. Vyhověl všemu co jsme chtěli a byl rychlý. Věděl, že pro nás bylo včera pozdě, takže dělal maximum, aby vše bylo okamžitě nebo dřív než jsme to chtěli. Od přístupu až přes nevím co všechno byl pan Špirka perfektní, naprosto úžasný pristup, jak profesionální, tak i lidský a osobní. Lepší realitku snad než je Reality Špirka už nenajdete. Až mi je líto, že jsme ten obchod uzavřeli tak brzo a s panem Špirkou se neuvidíme. Opravdu bomba super pozitivní energie.

Josef Ondrušík - PRODÁVAJÍCÍ

RD, Boršov u Moravské Třebové, okr. Svitavy - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den pane Špirko. S Vašimi službami jsem byl velice spokojen, všechno klaplo vždy tak, jak jsme naplánovali, nebyly žádné problémy, domluva rychlá a bezproblémová. Když bude někdo z okolí potřebovat, rozhodně Vás doporučím jako spolehlivého makléře a spolehlivou realitní kancelář, děkuji za supr spolupráci, s pozdravem spokojený zákazník Jan Labounek :)

Jan Labounek, Moravská Třebová - PRODÁVAJÍCÍ

Chalupa, Jablonné nad Orlicí, ulice Potoční - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den pane Špirko, s radostí píši pár postřehů a připomínek k Vaší práci realitního makléře.  Na začátek bych uvedl, že připomínku k Vaší práci – tedy negativní – nemám žádnou, neboť musím uznat, že jste profesionál na svém místě. Vaše jednání a to nejen vystupování, ale i komunikační, bylo skvělé, plně vystihující situaci a vždy o krok před položenou otázkou. Celým problémem, mám na mysli prodej nemovitosti a s tím spojený náročný i administrativní proces, jste mne provedl jak letním sadem bez zaváhání,  k mé plné spokojenosti. Rovněž tak musím vyzdvihnout Vaši propracovanou spolupráci i s ostatními účastníky řízení a to jak Vaší kolegyní na telefonu, tak AK (úschova) a další. Na závěr  a to musím opravdu velmi ocenit je Vaše časová flexibilita, kdy jste mi opravdu vyšel maximálně vstříc, plně si vědom dojezdové a časové náročnosti mé přítomnosti. Doufám, že takto pracující i ostatní makléři u jiných realitních kanceláří a pokud ne, tak z Vaší strany to byl opravdu luxusní nadstandard poskytovaných služeb. Vaši realitku budu doporučovat Všem lidem, kteří chtějí mít jistotu, že vše bude OK s maximální rychlostí, právně nezpochybnitelné a pečlivě zpracované. Ještě jednou děkuji s pozdravem Zdeněk Máchal, prodej chaloupky Jablonné nad Orlicí, Potoční 56.

Zdeněk Máchal, Praha - PRODÁVAJÍCÍ

RD 4+1, Staré Město u Moravské Třebové - MAKLÉŘ Petr Špirka

 Dobrý den pane Špirko, s Vaší společností i s Vámi jako realitním makléřem, který mi byl nápomocen ve všech směrech ohledně koupi rodinného domu čp. 29 ve Starém Městě u Moravské Třebové, z mé strany je maximální spokojenost a velice si cením vaší ochoty řešení vzniklých problémů, které nastaly při financování mojí bankou, díky vám vše dopadlo na jedničku a mohu konečně bydlet ve svém. Moc vám za vše děkuji a vřele vás doporučím svým známým.  

Jan Žvátora, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

RD, Ústí nad Orlicí, ulice Kladská - MAKLÉŘ Petr Špirka

V prostředí prodeje nemovitostí se vyskytuje velké množství realitních kanceláří, které nabízí spolupráci. Ovšem najít takovou, u níž je hlavní prioritou kvalita nabízených služeb s cílem zdárného prodeje nemovitosti „se vším všudy“, je nelehký úkol. Teď (po zdárném prodeji rodinného domu) si dovolím tvrdit, že naprosto vyniká mezi ostatními. Spolupráce s panem Špirkou a ostatními členy týmu probíhala na vysoké profesionální úrovni, zároveň však v přátelském prostředí. Od uzavření dohody po vyplacení kupní ceny probíhalo vše dle plánu, vzniklé komplikace pan Špirka profesionálně a s jistotou vyřešil a spolupráce s ním byla příkladná. Pana Špirku a jeho asistenty/ky mohu bez výhrady doporučit komukoliv, kdo ocení kvalitu, připravenost, cílevědomé, profesionální a přátelské jednání.

Bc. Dominik Štrup, Ústí nad Orlicí - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 2+1, Lanškroun, ulice Vančurova - MAKLÉŘ Petr Špirka

Pořizování bytu s makléřem p.  Špirkou byla bezstarostná a bezproblémová záležitost. Jeho profesionální
a přátelské vystupování při každém jednání přinášelo pohodu a spokojenost. Spolehlivě a obětavě
organizoval a zařizoval co bylo potřeba, celý proces nákupu proběhl pro nás naprosto klidně
a spokojeně. Jsem rádi, že jsme se seznámili s p. Špirkou a jeho služby budeme vždy doporučovat. Těší nás,
že ještě existují takoví lidé jako p. Špirka, je to člověk na svém místě.
Přejeme mnoho spokojených a vděčných klientů.

Jiří Mannel a Miloslava Lněničková, Lanškroun

Byt 2+1, Ústí nad Orlicí, ulice Dukelská - MAKLÉŘ Petr Špirka

Z realitních kanceláří působících v Ústí n./O. jsem po oslovení několika realitek, vybrala nakonec právě pana Špirku a byla to správná volba. Pan Špirka, který nám celý prodej zprostředkoval, dodržel vše, na čem jsme se domluvili, jednání bylo velmi seriózní, rychle našel i zájemce a samotný prodej zdržel akorát katastrální úřad a jeho lhůty, jinak šlo vše, jako po másle. :-) Nutno také podotknout, že jsme se vůbec nemuseli o nic starat, vše za nás bylo vyřízeno. Takže panu Špirkovi děkuji, za jeho skvělý a profesionální přístup a přeji mu mnoho dalších spokojených klientů, takových, jako já ;-).

Monika Burdová, Svésedlice - PRODÁVAJÍCÍ

RD, Městečko Trnávka, okres Svitavy - MAKLÉŘ Petr Špirka

Předem bych chtěl poděkovat za zdárné a úspěšné dokončení takového složitého obchodu. Jinak nemáme žádné záporné připomínky ke službám Vaši realitky ba naopak jsme byli s průběhem a servisem, který byl v zastoupení pana makléře Špirky na výbornou. Zhruba vyjmenuji par důvodů a to pro nás jako klienta kupujícího. Za prvé perfektní komunikace, dále zajištění co nejméně finančního rizika a v neposlední řadě kvalitní právní ochrana. Konkrétně v našem případu to bylo složité s tzv. zástavním a podzástavním právem od nebankovního věřitele, takže to bylo o to složitější, ale přes všechny s tím spojené nástrahy si pan Špirka a jeho tým skvěle poradili. Můžu za sebe i manželku jen doporučit, prostě realitní kancelář splnila naše očekávání s perfektním servisem. Tímto zároveň mnohokrát děkuji rel. makléři panu Špirkovi a jeho týmu. S přátelským pozdravem Uvízlovi.

Svatopluk Uvízl, Lubnice - KUPUJÍCÍ

Byt 1+1, Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Petr Špirka

Velmi děkuji za exkluzivní služby kanceláři Reality Špirka a především panu Špirkovi při prodeji bytu v Ústí nad Orlicí - Hylvátech.

U pana Špirky oceňuji především profesionalitu, důvěryhodnost, serióznost a přátelský přístup.

Tyto vlastnosti nejsou v dnešním světě a tudíž ani v realitním světě samozřejmostí.

Irena Pytlíková - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 2+1, Břidličná - MAKLÉŘ Petr Špirka

Služby p. Špirky spojené s koupí bytu v Břidličné nám ukázaly, jak má vypadat činnost realitní kanceláře. Po zkušenostech s jinými realitkami v minulosti jsme byli ze začátku obezřetní, ale ihned po prvním kontaktu obavy zmizely a vše se pak odehrálo v přátelském duchu a bez jakýchkoliv problémů. Na rozdíl od např. "největší RK" u nás bychom služby kanceláře p. Špirky vřele doporučili.

S přáním krásných jarních dnů

Jana Nosková - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 1+1, Svitavy - MAKLÉŘ Petr Špirka

Velká spokojenost s makléřem panem Špirkou. Spolehlivý, ochotný, vše vyřízeno rychle. Děkuji za spolupráci

Peřinová - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Žamberk - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den pane Špirko,

chtěla bych Vám, ale i Vašim spolupracovníkům, touto cestou poděkovat za Vaše služby při prodeji rodinného domku mé mamky v Žamberku. Moje očekávání bylo zcela naplněno. Především bych chtěla poděkovat za to, že jste zařídil vyklizení domu a že jste vše dokázal vyřídit na dálku - vzhledem k mému trvalému bydlišti. Vaše služby mohu všem vřele doporučit. Jsem ráda, že jsem si mezi ostatními kancelářemi vybrala právě Vás. Ještě jednou moc děkuji.

Jiřina Mahnelová, Velký Šenov - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 2+1, OV, Bělá nad Svitavou - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o moji zkušenost s realitní kanceláří.
Měla jsem problémy s prodejem bytu. Od prvního telefonického kontaktu, kdy jsem náhodně reagovala na inzerát a byl mi přidělen pan Špirka, se vše obrátilo k lepšímu. Na první informativní schůzce jsme probrali všechny možnosti, klady i zápory, bylo mi nabídnuto řešení mé situace, ale vše probíhalo bez jakéhokoli nátlaku. Prohlídky zájemců o prodávaný byt byly profesionální. Kvůli nekorektnímu zájemci nastaly potíže, ale i s těmi si realitní kancelář poradila. A byt byl prodán vzhledem k možnostem celkem rychle. Chtěla bych poděkovat Vaší realitní kanceláři a jmenovitě panu Špirkovi za profesionální i lidský přístup. Mohu Vás opravdu doporučit. Přeji Vám mnoho stejně spokojených zákazníků.

Pavla Holasová, Bělá nad Svitavou - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, byt 3+1, Lanškroun, ul. Olbrachtova - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den Pane Špirko,
S vaší pomocí jsme realizovali koupi rodinného domu a prodej bytu. V obou případech jsme byli velmi spokojeni s Vaším přístupem. Ocenili jsme férovost jednání a poskytovaných informací, ochotu zodpovídat naše dotazy a řešit naše připomínky. Realitní makléř p. Špirka je odborník, dokázal spolehlivě zorganizovat všechny potřebné činnosti při komplikované koupi RD zatíženého exekucí a insolvencí a zajistit všechny dokumenty potřebné k převodu vlastnických práv. Přístupu vaší RK si vážím ještě více poté, co jsem se dozvěděl od známých, jaké problémy mají s jinými RK při prodeji domu.                       

Miroslav Klimoš, Lanškroun - PRODÁVAJÍCÍ / KUPUJÍCÍ

Prodej, byt 3+1, OV, Polička, ulice Šaffova - MAKLÉŘ Petr Špirka

Realitní makléř p. Špirka má velice profesionální a přitom lidský přístup ke svým zákazníkům. S prodejem a nákupem nemovitosti nám pomohli radou, ochotou a upřímným a rychlým jednáním. Velice doporučuji.

Marta Vladíková, Polička - PRODÁVAJÍCÍ / KUPUJÍCÍ

Chalupa 1+1, Hejnice - MAKLÉŘ Petr Špirka

Velmi děkuji panu Špirkovi a jeho kanceláři za rychlé, bezproblémové a účinné provedení celou transakcí ohledně prodeje stavby a pozemku v Hejnicích.
Vstřícnost, ochota vše vysvětlit a se vším důležitým pomoci se hodí především v situaci, kdy nežijete přímo v oblasti, kde se nabízená nemovitost nachází, což byl i náš případ.

Vlastimil Kaiser - PRODÁVAJÍCÍ
 

Chalupa 3+kk, Rohozná - MAKLÉŘ Petr Špirka

V červenci 2020 byla prodána naše nemovitost na Svitavsku. Spolupracovali jsme s p. Petrem Špirkou.
Rádi konstatujeme, že prodej se uskutečnil ve velice krátké době a na profesionální úrovni. P. Špirka se postaral úplně o všechno, my s manželkou jsme mu mohli naprosto důvěřovat. Byl na každé jednání stoprocentně připraven a celým prodejem nás vedl krok za krokem. Jeho přístup byl velmi vstřícný a lidský. Byli jsme velmi spokojeni.
Určitě Vaši společnost doporučíme známým, pokud budou nějakou realitní kancelář hledat.

Ulrichovi - PRODÁVAJÍCÍ

RD 2+1, garáž, zahrada, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Petr Špirka

Moje zkušenost se společností Reality Špirka.

Kupoval jsem dům v Moravské Třebové přes tyto reality a musím říct, že vše bylo na nejvyšší profesionální úrovni.Veškeré domluvené termíny schůzek byly na čas, potřebné dokumentace vyřízeny včas, převody peněz i práce s jejich advokátní úschovnou byla bezproblémová.Můžu vřele doporučit a rád budu doporučovat svým známým.

Pavel a Blanka Šenkýřovi, Nová Ves - KUPUJÍCÍ


  

RD 4+1, Staré Město u Moravské Třebové - MAKLÉŘ Petr Špirka

Vážený pane Špirko,
přijměte prosím poděkování za úspěšnou spolupráci při prodeji našeho rodinného domu.
Oceňuji Váš vysoce profesionální přístup během celého obchodního případu. Oceňuji výbornou znalost problematiky a postižení všech možných eventualit, které by se mohly v případu vyskytnout. Dále skvělou komunikaci a okamžitou odbornou reakci na potřeby klientů, jak naše, jako prodávajícího, tak strany druhé, kupujícího. Celá transakce proběhla naprosto přesně dle dohody a časového plánu.
Považuji se za náročného zákazníka a konstatuji, že s Vašimi službami jsem byla velmi spokojena. V případě potřeby bychom se znovu obrátili právě na Vaši realitní kancelář. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů a ať se Vám i Vašim kolegům daří.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
Ing. Kateřina Tajovská
 

Ing. Kateřina Tajovská, Boskovice - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 1+1, CP 36 m2, DV, Česká Třebová - MAKLÉŘ Petr Špirka

 Chtěla bych poděkovat panu Špirkovi za jeho zprostředkování prodeje bytu 1+1 v České Ttřebové. Velice příjemný pán, sympatický a velice vstřícný, vždy usměvavý a hlavně je profesionál! Ve všem se velice dobře orientuje, rozumí své práci a jeho přístup ke klientům je prostě perfektní. Dostala jsem na něj typ a jsem za něj moc ráda. Doporučím Vás dál pane Špirka, byla jsem moc spokojená a kdybych měla další byt nebo dům na prodej, chci jedině Vás! Ještě jednou za všechno moc děkuji.
Renata Kabelková - PRODÁVAJÍCÍ
 

RD, Chotovice, okres Svitavy - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, chtěli bychom vyjádřit díky panu Špirkovi za perfektně odvedenou práci při prodeji naší nemovitosti. Svým profesionálním přístupem, spolehlivostí, pohotovou reakcí na nově vzniklé skutečnosti, a také svým příjemným vystupováním za jakýchkoliv okolností dovedl celou naši transakci až ke zdárnému konci a nemovitost byla v pořádku předána novému majiteli.

Jakub a Jana Červenkovi, Lutín - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům 4+1, zahrada, Třebařov - MAKLÉŘ Petr Špirka

Pane Špirko,

rád bych Vám velice poděkoval za Váš profesionální i lidský přístup při realizaci prodeje RD v Třebařově.

Od samého počátku vše probíhalo rychle, účelně a bez průtahů k mé naprosté spokojenosti.

Zajištění kompletního servisu ohledně všech potřebných náležitostí  bylo ve velmi krátkých lhůtách, prostě kdo chce prodat nebo koupit, tak jedině přes Vaší RK-Špírka. Jsem moc rád, že jsem v početné nabídce realitních makléřů zvolil právě Vás.

Přeji hodně dalších úspěchů  ve Vaší práci.

Pavel Růžička - PRODÁVAJÍCÍ

  

Řešení exekucí na nemovitosti jiné RK - MAKLÉŘ Petr Špirka

Pan Petr Špirka pro nás řešil exekuce majitele domu, který jsme kupovali přes jinou realitní kancelář. Pan Špirka vystupoval profesionálně, rychle se orientoval v problematice, nabídl nám možná řešení a vše, na čem jsme se dohodli, splnil v daném termínu. Komunikace s ním byla příjemná, vše nám vysvětlil a byl vždy k zastižení, což po špatných zkušenostech s jinou firmou zvláště oceňuji.

Iva Šilarová, Česká Třebová - KUPUJÍCÍ

RD, Moravská Třebová, ulice Jiráskova - MAKLÉŘ Petr Špirka

Se službami realitní kanceláře jsme byli velice spokojeni. Pan Špirka nám zprostředkovával prodej bytu a zároveň koupi rodinného domu. Vše naplánoval a zařídil tak, aby oba obchody perfektně navazovaly. Děkujeme za profesionální přístup a výbornou komunikaci. Realitní kancelář všem vřele doporučujeme.

Monika a David Mikešovi, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ / PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Polička - MAKLÉŘ Petr Špirka

Děkuji panu Špirkovi za vstříctnost a ochotu při prodeji rodinného domku. Vše bylo perfektně zařízeno a vyřízeno.

Kuklová - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Žamberk - MAKLÉŘ Petr Špirka

Chtěl bych zde napsat pozitivní pochvalu za činnost realitní kanceláře pana Petra Špirky.

   Loni na podzim jsem se rozhodl udělat zásadní životní změnu a sice prodat svůj dům v Žamberku, který jsem zdědil po svých rodičích a kde jsem žil 50 let svého života. Samozřejmě jsem četl o různých "realitkách" a co mně nejvíce odpuzovalo bylo to, když jsem kdekoli někde viděl nějaký vyumělkovaný plakát či banner nějaké realitky, která o sobě prohlašuje, že je ta nejlepší a nejúspěšnější v ČR, běhal mi mráz po zádech a samozřejmě jsem měl oprávněné obavy.

   Jeden kamarád mi doporučil realitku pana Petra Špirky vzhledem k tomu, že v ní pracuje jedna z jeho bývalých kolegyň na kterou je spolehnutí a která perfektně odvádí  svoji práci. Po úvodním telefonátu jsme si  s panem Špirkou domluvili nezávaznou schůzku, kde jsme si otevřeně  probrali pohledy na danou problematiku  z obou stran. Pan Špirka se zde projevil jako opravdový profesionál, který nejen dobře provádí svoji práci, ale i dokáže se velmi dobře vcítit do postavení druhého, dokážet navrhnout svoji vizi a poradit v tom, co by mohlo být pro prodávajícího nejlepší. Spolupráce probíhala výborně – fotografování domu, propagace na internetu, reklamní banner atd.

  Po velice rychlém nálezu kupujícího – cca za 9 dní od zahájení akce však nastaly problémy a sice řešení administrativních a úředních nesrovnalostí, které byly způsobeny mými již dnes nežijícími rodiči cca před 50 -ti až 60 – ti lety a i později. Nastalo velmi zdlouhavé a pro mně velmi psychicky vysilující jednání se státními úřady, které se vleklo skoro půl roku, než mohl být uskutečněn vlastní prodej domu. Společně s panem Špirkou jsme ale dospěli k pozitivnímu závěru a výsledkem byl konečný prodej domu a jeho finální předání kupujícímu. Co k tomu dodat na závěr ? Práce realitní kanceláře pana Špirky si myslím by měla být vzorem pro všechny realitky v České republice, tak, jak to má vypadat – panu Petru Špirkovi osobně moc děkuji za jeho super přístup.

Jaroslav Škalda - PRODÁVAJÍCÍ

RD, Rychnov na Moravě - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den,
se službami společnosti jsem byl spokojen, zvláště bych chtěl pochválit a poděkovat panu Špirkovi.
Splnil všechna očekávání a v krátkém čase.

Josef Henzl, Rychnov na Moravě - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 3+1, Líšnice - MAKLÉŘ Petr Špirka

Mile ráda zasílám referenci na spolupráci s Vámi, jelikož máme s manželem zkušenosti s několika různými realitními společnostmi, kdy jsme řešili pronájem prostor, koupi nemovitosti i prodej nemovitosti a naše dojmy byly někdy nemilé, jindy neutrální. Poprvé s Vaším přístupem, zejména trpělivou, vstřícnou a otevřenou komunikací, kdy jsme vždy věděli, že se můžeme na cokoliv zeptat a vždy nám bude sděleno potřebné, jsme skutečně spokojeni. Takto si představujeme práci realitního makléře se zázemím slušné realitky. Díky za Váš servis, jako kupující jsme byli, ačkoliv šlo o složitější případ, velmi spokojeni.

Přejeme hodně úspěchů v další práci, ať se Vám daří.

Karaszovi - KUPUJÍCÍ

Byt, Jablonné nad Orlicí, ul. Nad Školou - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, pan Špirka je makléřem, který na mne od začátku působil profesionálně. Mohla jsem se spolehnout na to, že na čem jsme se domluvili, vždy také platilo. Mohu doporučit pro jeho komunikativnost, schopnost operativně a rychle řešit nastalé situace během prodeje nemovitosti. Reagoval rychle, jak telefonicky, tak emailem i během víkendu či večerních hodinách. S jeho službami jsem byla navýsost spokojená.

Hedvika Dolečková, Jablonné nad Orlicí - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, zemědělská usedlost, Horní Lipka - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, moc by jsme chtěli poděkovat panu Špirkovi a jeho kolegyním za zprostředkování koupě statku na Horní Lipce č.p.65. Výborná spolupráce, seriozní a rychlé jednání. Vše proběhlo k naší úplné spokojenosti, vaši realitní společnost doporučuji všem, kdo si není jist v právních úkonech a jednání na úřadech. V podstatě jsme se nemuseli starat o nic a vše bylo vyřízeno do 3 měsíců. Přejeme hodně spokojených klientů, tak jako jsme byli my.

Jiří Durna, Králíky - KUPUJÍCÍ

Byt 3+1, Brněnec, okres Svitavy - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Špirkovi za velice profesionální postup při prodeji našeho bytu. Po špatné zkušenosti s jinou společností jsme byli překvapeni seriózním, spolehlivým a hlavně osobním přístupem pana Špirky od seznámení se s nemovitostí, nafocení, domluvou prohlídek, zajištění veškeré dokumentace až po podepsání smluv. Jednání s panem Špirkou byla vždy otevřená, přátelská a co jsme si dohodli, vždy splnil. Bylo nám ctí, že jsme měli možnost se s ním seznámit a jeho služby všem doporučujeme.
Přejeme panu Špirkovi  mnoho spokojených klientů.

Karel a Marie Jílkovi, Brněnec - PRODÁVAJÍCÍ

Chalupa, Jakubovice u Lanškrouna - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, přes RK jsme si koupili chaloupku v Jakubovicích. Jednaní bylo rychle a naprosto bezproblémové. Zvláštní poděkovaní patří panu Špirkovi. Každému, kdo chce prodat nebo koupit nemovitost tuto realitní kancelář vřele doporučujeme.

manželé Smolkovi, Rudná - KUPUJÍCÍ

Chata Pastviny a byt v Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Petr Špirka

Chtěli bychom se podělit o zkušenosti s realitní kanceláří Reality Špirka. Prodávali jsme dvě nemovitosti a nejprve jsme váhali, protože provize se nám zdála o něco vyšší než nabízely některé velké realitní kanceláře. Nakonec jsme se rozhodli pro pana Špirku hlavně proto, že sídlil nejblíž k prodávaným nemovitostem a nelitujeme toho. Veškeré služby byly velmi profesionální, rychlé a především spolehlivé. Od připravení nemovitostí k focení, nafocení, inzerce atd. atd. Ani jsme nedoufali, že v této době dokáže tak rychle sehnat kupce, ale povedlo se. Veškeré jednání bylo velice seriozní a dokonale připravené. Ať už se jednalo o smlouvy, finanční služby a pod., takže vše probíhalo velmi rychle. To jsme  velmi uvítali, protože bydlíme na druhém konci republiky a neměli jsme možnost být v častém osobním kontaktu, takže většinu věcí jsme řešili hlavně po telefonu. Pan Špirka zajistil nejen vlastní prodej, smlouvy a pod., ale i předání nemovitostí a přepis elektřiny, takže naše starost s prodejem byla minimální. Velmi také oceňujeme, že to, co jsme dohodli třeba i jen ústně, platilo. Ať už se jednalo o cenu, termíny schůzek, nebo podpisy smluv a ostatní služby realitní kanceláře. Možná jsme zaplatili o něco víc, než u jiné realitní kanceláře, ale služby pana Špirky tomu naprosto odpovídaly. Jsme rádi, že jsme pro prodej obou nemovitostí vybrali právě firmu "Reality Špirka". Za nás palec nahoru.

Jiří a Alena - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej chalupy 3+kk, Nekoř, Pastviny - MAKLÉŘ Petr Špirka

S Reality Špirka jsme byli nad míru spokojeni, překvapil nás perfektní, milý, profesionální a hlavně lidský přístup. Velké díky patří především panu Špirkovi, který nás o všem informoval, poradil a vše vysvětlil, když bylo potřeba. Pak také velké dík jeho týmu, kteří nám byli se vším nápomocni. Tuto realitní kancelář vřele doporučujeme !!!

Marcela Horská - KUPUJÍCÍ

RD, Křenov, okres Svitavy - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, devět měsíců jsem se prostřednictvím jiných realitních kanceláří snažila prodat dům, ale neúspěšně - pomalu mi hrozily existenční problémy...až jsem objevila v inzerci pana Špirku. Hned po prvním seznámení s nemovitostí mi pan Špirka navrhl objektivní možnosti prodeje v návaznosti na danou lokalitu. Do třech měsíců byl dům prodán. Pan Špirka je člověk na svém místě, příjemně se mi s ním jednalo, má profesionální i lidský přístup a jeho služby i mohu opravdu doporučit. Pane Špirka moc Vám děkuji.

Liebichová Jitka, Jamné nad Orlicí - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, byt 2+1, Polička, ulice Střítežská - MAKLÉŘ Petr Špirka

Při koupi bytu s realitní kanceláří a panem makléřem Petrem Špirkou jsem byla velice spokojená. Příjemné vystupování a profesionalita byla při každém jednání. Mohu jen doporučit s pozdravem.

Marie Vojtová, Polička - KUPUJÍCÍ

Prodej rodinného domu v České Třebové - MAKLÉŘ Petr Špirka

Rád bych tímto poděkoval panu Špirkovi a jeho celému týmu za velmi profesionálně odvedenou práci.

Prodej naší nemovitosti neprobíhal přesně jak jsme si představovali, ale přístup pana Špirky byl ve všech ohledech perfektní.

Budu opakovat to co tu píší jiní klienti přede mnou. Oceňuji, že nás provedl celým procesem prodeje bez zaváhání s citem pro detail a byl prakticky kdykoliv k dispozici.

Ve všech ohledech sledoval ten nejlepší zájem klienta, ale na druhou stranu i ctil jeho názor.

Neměl jsem zkušenosti s realitními agenturami, ale pokud jsem si někdy představoval kvalitně odvedenou práci takové agentury tak to je přesně ono.

Kdo hledá spolehlivou agenturu v tomto regionu, rád vřele doporučím právě agenturu pana Špirky.

 

Přeji vám mnoho úspěchu do budoucna a stále stejně spokojenou klientelu.

Michal Neruda - PRODÁVAJÍCÍ

 

RD 4+kk, Lanškroun - MAKLÉŘ Petr Špirka

Milý pane Špirko, rádi bychom Vám poděkovali za pomoc s prodejem babiččina domu. Váš pohodový přístup, myslím, přesvědčil i naši babi. Na základě předchozích zkušeností s Vámi víme, že se můžeme pustit do jakéhokoliv prodeje či koupě. Ochotně vždy vysvětlíte i sebehloupější dotaz. Ještě jednou moc děkujeme. 


Kateřina Kopecká, Lanškroun - PRODÁVAJÍCÍ

 

   

     

Rodinný dům, Žamberk - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat za spolupráci při koupi domu. Zejména bych chtěl vyzdvihnout práci pana Petra Špirky, který mi věnoval spoustu svého času i mimo pracovní dobu. Celý proces prodeje i koupě probíhal velice vstřícně, komunikace je nadmíru profesionální a vstřícná. Nejvíce však u pana Špirky oceňuji přátelský přístup.

Velké díky

Martin Cukor - KUPUJÍCÍ 

Prodej, byt 2+1, Náchod, ul. Kladská - MAKLÉŘ Petr Špirka

 

 

S Vašimi službami jsem byl maximálně spokojen. Příjemně mě překvapil Váš individuální, vstřícný a lidský přístup. Jednání s Vámi bylo vždy velice příjemné a díky Vašemu sympatickému vystupování jsem k Vám rychle získal důvěru. Celý proces proběhl hladce a bez problémů. Veškeré dokumenty byly vždy profesionálně připravené a vše co bylo dohodnuto, bylo také dodrženo. Jednoduše řečeno, slogan na stránkách Vaší realitní kanceláře je naprosto pravdivý. Skutečně jste pohodová realitka s osobním přístupem. Každému Vás můžu jedině doporučit. Děkuji za Vaše služby a přeji Vám i všem kolegům a kolegyním mnoho stejně spokojených klientů do budoucna.

Jakub Uhlíř 

Nenašli jste co hledáte?