Reference

Prodej domu, Vendolí - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Jsme velmi mile překvapeni z komunikace, jednání, dochvilnosti, pracovitosti, prostě profesionál. Ještě jednou moc děkujeme

Milotovi - PRODÁVAJÍCÍ

Pronájem bytu 2+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den, 

chtěli bychom touto cestou poděkovat p. Ducháčkovi za zprostředkování pronájmu našeho bytu. Jeho přístup byl velmi profesionální a korektní, vždy nám ochotně poradil a vyšel vstříc. V případě problémů tyto problémy řešil, případně se snažil najít řešení.

Určitě bychom ho doporučili ostatním a ho znovu oslovili pro případnou další spolupráci. Děkujeme

Smékalovi - PRONAJÍMATELÉ

 

Prodej bytu 2+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

touto cestou bych chtěl vyjádřit velkou spokojenost s odvedenou prací, osobním přístupem a s velmi nadstandardním jednáním pana Ducháčka při zprostředkování prodeje nemovitosti ve Svitavách. Takových profesionálních lidí se znalostmi v oboru se vidí dnes vskutku málo a za mě mohu skutečně říci, že jsem se od samého začátku až do úplného konce kontraktu cítil ve velmi dobrých rukou. Ještě jednou mnohokrát za vše děkuji a přeji Vám i Vaší společnosti mnoho spokojených klientů jako tomu bylo u mne. 

Bc. Daniel Cach DiS. MBA  - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 2+1, Litomyšl - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Děkujeme za velmi vstřícný a pro klientský přístup vaší společnosti. Na realitním trhu je to nyní z našeho pohledu poměrně džungle a komunikace s vaší realitní kanceláří prostřednictvím pana Jiřího Ducháčka nás mile překvapila. Velmi si vážíme jeho ochoty a vnímavého přístupu našim potřebám. Přejeme hodně úspěchů!

Karel a Štěpánka Švecovi - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

se službami REALITY Špirka s.r.o. jsem velice spokojen a budu Vás vždy doporučovat. Pan Jiří Ducháček je skutečný profesionál a opakovaně jsem se přesvědčil, že jeho vystupování je vždy korektní a na úrovni, ale hlavně, že jeho práce měla super výsledek. Oceňuji též jeho pomoc v konzultacích při rekonstrukci bytu. Jsem velmi mile překvapen, že realitní služby mohou být takto dokonale propracované.

Tímto přijměte mé velké díky za zprostředkování prodeje bytu.

Luděk Trunda - PRODÁVAJÍCÍ

 

 

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Velice rádi bychom Vám chtěli poděkovat za profesionální práci a přístup Vašeho makléře pana Jiřího Ducháčka při zprostředkování prodeje bytu. Veškeré jednání probíhalo za velmi vstřícné a pohodové atmosféry. Opět jsme se mohli přesvědčit o jeho maximální časové přizpůsobivosti vůči klientovi, a to jak na straně prodávajícího, tak i kupujícího. Velice si vážíme dokonalého servisu při vyřízení všech podkladů, smluv i přepisu energií.

 

manželé Samuelovi – PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Chotěboř - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

se službami ohledně prodeje nemovitosti jsem byla velice spokojena. Veškerá jednání se odehrála v příjemné a profesionální atmosféře a v časech, kterých to vyhovovalo mně, jako prodejci. Komunikace, jak elektronická, tak i telefonní a osobní byla rychlá, věcná a konkrétní. Jakékoliv dotazy z mé strany byly zodpovězeny rychle a přesně. Práce na přípravě nabídek, smluv a veškerém zajištění, jak fotodokumentace, tak i 3D modelu byly rychlé a precizní. Veškerá spolupráce byla vynikající a ani netuším zda by bylo co zlepšovat.

 

Ještě jednou moc děkuji za pomoc a spolupráci.

 

Janková Dagmar - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej domu, Banín - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Co se týče naší spokojenosti s Vašimi službami, tak můžu konstatovat, že jsme nemohli narazit na lepšího realitního makléře než jste Vy. I když byl prodej zdlouhavý, zejména kvůli požadavkům od banky, tak jste vše zařídil zcela na jedničku. Kolikrát nesmyslné požadavky od banky, které věc komplikovaly jste dokázal splnit v co nejkratší době a dělal vše pro to, aby jsme mohli co nejdříve bydlet. Celkově Váš přístup byl perfektní, což bylo vidět i na tom, jak jste ochotně ještě před první prohlídkou připravil veškerou dokumentaci k nemovitosti, co se týče vodovodních, elektrických a plynových sítí, zaměření pozemku, apod. I během celého prodeje jste nám byl stále k dispozici na jakékoli dotazy. Ještě před Vámi jsme jednali i s jinými realitními makléři ohledně jiných nemovitostí, ale až u Vás bylo vidět, že Vás tato práce baví a že Vám dělá radost poskytovat lidem jejich vytoužené bydlení.

Kdybychom měli ještě někdy kupovat nebo prodávat nemovitost, tak se určitě obrátíme na Vás, v tuto chvíli Vás budeme doporučovat a chválit, kde jen to půjde. Co se týče toho, co by jste měl zlepšit, tak nenacházím vůbec nic. Děláte svou práci svědomitě, odhodlaně a s radostí, tak v tom i nadále pokračujte a dělejte další lidi šťastnými.

Byla radost s Vámi spolupracovat.

 

Za vše Vám moc děkujeme a přejeme plno dalších prodaných nemovitostí a pozemků

S pozdravem 

Glozar a Novotná - KUPUJÍCÍ

 

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

když jsme se rozhodli pro koupi nemovitosti , tak jsem měla opravdu strach z té administrativy kolem, ale díky Vám vše proběhlo bez problémů, vyšel jste nám vstříc jak jen to šlo. Vyřídil jste za nás  i to co jste nemusel.  Prostě profesionál, za to vše moc děkujeme.

Horákovi - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Chtěla bych Vám poděkovat. S naším obchodem, a hlavně tedy s Vaším přístupem jsem byla velmi spokojena. Byl to můj první, takto finančně objemný nákup bytu a měla jsem z toho docela strach. Ale už při prvním kontaktu mi bylo jasné,že to bude dobré...a už určitě lepší než předchozí dvě zkušenosti s realitní makléři. A nemýlila jsem se. Už jen dokonale připravené všechny podklady ke koupi, kdykoliv možnost se zeptat na doplňující informace, vstřícnost, ochota i přes zdravotní indispozici ...to vše mě utvrdilo v tom, že jsme vybrali dobře. Nakonec vše dobře dopadlo (i přes menší vrtochy stran některých institucí) a obchod byl uzavřen ...a nyní už i dokončen. Dle mě může být Vaše realitka ráda, že Vás má ve svých řadách a pokud bude někdo v mém okolí potřebovat realitní služby, určitě doporučím Vás. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám co nejvíce spokojených klientů.

Monika Škeříková - KUPUJÍCÍ

Prodej domu, Březová nad Svitavou - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Celkově si myslím, že se obchod nakonec vydařil, i když se to nepodařilo za cenu, za kterou bylo inzerováno. Komunikace na velmi dobré úrovni, velice promptní řešení mých požadavků z Vaší strany, vždy rychlá domluva přes email, respektování smluvených hodin na telefonní komunikaci, zanesení některých mých požadavků do smlouvy, ochota pomoci řešit věci jako žádost o odkup pozemku, cesta navíc za účelem vypuštění vody v domě - to vše hodnotím velmi pozitivně. Pokud bych v budoucnu řešil nějakou realitní záležitost na Svitavsku, je možné, že bych se na Vás opět s důvěrou obrátil.

Jan Šidlo - PRODÁVAJÍCÍ

 

 

Prodej domu, Banín - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Pane Ducháček,
jsem velmi spokojen s vaši prací a službami provedenými v souvislosti s prodejem domu v Baníně. Přeji hodně úspěchu v další Vaší práci.

Jaroslav Bureš - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej domu, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

velice rádi bychom Vám chtěli poděkovat za profesionální práci a přístup Vašeho makléře pana Jiřího Ducháčka při zprostředkování koupě domu. Veškeré jednání probíhalo za velmi vstřícné a pohodové atmosféry, všechny dotazy a problémy vždy operativně a velice ochotně zodpověděl a vyřešil. Neuvěřitelná byla jeho časová přizpůsobivost našim možnostem. Vždy jsme věděli, které kroky nás čekají a co bude následovat. Velice si vážíme dokonalého servisu při vyřízení všech podkladů, smluv i přepisu energií.

Děkujeme

manželé Samuelovi - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

S realitním makléřem Jiřím Ducháčkem jsem byla velice spokojená. Prodávali jsme byt 3+1. Na začátku spolupráce nám bylo vše srozumitelně vysvětleno, hlavně jak bude prodej probíhat, výše provize a co obnáší prodej přes RK. Pan Jiří Ducháček je neobvykle obětavý a flexibilní člověk, není pro něj problém se přizpůsobit potřebám zákazníka. Po odsouhlasení si podmínek a ceny za kterou nemovitost budeme prodávat se daly věci pohybu a za cca 3 měsíce byla naše nemovitost prodána, takto si představuji profesionální jednání a pracovní nasazení.Co se týče přepisu energii, smlouvy atd., vše zařídil pan Ducháček. Jestli mohu někoho doporučit, tak právě pana Ducháčka. Děkujeme za vše a pokud budeme ještě někdy my nebo někdo v našem okolí prodávat nemovitost budeme vždy doporučovat pana Ducháčka.

Mauerovi  - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 2+1, Litomyšl - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Kontakt na RK Špirka makléře pana Jiřího Ducháčka jsme obdrželi od přítelkyně, které pan Ducháček zprostředkovaval služby a uvedená s ním byla velmi spokojená.

Pokud se týká naší spolupráce s panem Jiřím Ducháčkem, při prodeji bytu Komenského nám. 1051 v Litomyšli  hodnotíme tuto velmi kladně. Svoji práci p. Ducháček rozumí, vychází maximálně vstřích jak prodávajícím, tak kupujícím. Zvláště  dobře  hodnotíme rychlost, přesnost a profesionalitu ve vyřizování podkladů.

Proto naše hodnocení je 1 s hvězdičkou.

 

Manželé Sauerovi - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 2+1, Litomyšl - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den pane Ducháček,
chtěla bych Vám poděkovat za skvělou spolupráci. Budu Vás všude doporučovat a pokud bych něco potřebovala prodat, koupit, určitě se na Vás ráda znovu obrátím.
Myslím, že nemáte co ve své práci zlepšovat, nenapadá mě, co by šlo víc, protože jste vždy vše rychle a perfektně připravil a zařídil.


Ještě jednou děkuji za vše , ať se Vám daří a přeji hodně zdraví a sil ......obzvlášť teď.


Jana Kazdová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej domu 1+1, Banín - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den, 

chtěli bychom velice poděkovat za profesionální přístup pana Jiřího Ducháčka s prodejem naší nemovitosti, který také zajišťoval odkup pozemků od obce a legalizaci přístavby RD vč. jejího zápisu do katastru. Vždy rádi doporučíme pana Ducháčka i známým. 

Pospíšilovi - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej domu, Březová nad Svitavou - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou moc poděkovat panu Ducháčkovi za odvedenou práci při koupi nemovitosti v Březové nad Svitavou. Pokud bych měl shrnout kratší cestou, pak určitě profesionální přístup, ochota nad rámec povinností, výborná komunikace, trpělivost s klientem a nenucené a pohodové chování. Maximální spokojenost a ještě jednou velké díky.

 

 Kotoun Jiří - KUPUJÍCÍ

 

Byt 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Jsme nadmíru spokojeni a to zejména s rychlostí vyřízení našeho požadavku, následně se spoluprací jmenovitě: p Jiřího Ducháčka.

Perfektně se o všechno postaral za nás, oceňujeme jeho přístup k dané věci, vše nám ochotně vysvětlil - radost s ním spolupracovat.

Děkujeme tedy za úspěšné vyřízení našeho prodeje bytu. Za nás 10* z 10.

Sajlerovi, Svitavy - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

S obchodem jsme byli nadmíru spokojeni. Vše v pořádku, v pohodě, osobní přístup k nám jako klientům. 

Hruškovi - KUPUJÍCÍ

Rodinný dům, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den pane Ducháčku,

mám přímé srovnání s jinou RK, která nabízela dům k prodeji před vámi, a z tohoto srovnání vycházíte vy a vaše činnost o mnoho lépe.

S vaší prací jsem byl naprosto spokojený. Nejvíce oceňuji častou a rychlou komunikaci. Dále vaši připravenost na všechny možné okolnosti provázející prodej. Pečlivost, sbírání podrobných informací o nemovitosti, kontrolu možných překážek, které by bránily prodeji.

Vždy jsem od vás věděl přesný "jízdní řád", co se bude kdy dít a proč.

Nenapadá mě nic, co bych chtěl vytknout.

Ještě jednou děkuji.

Mějte se dobře

 

Miloslav Sáňka - PRODÁVAJÍCÍ

 

Pozemek, Horní Čermná - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou moc poděkovat p. Ducháčkovi za profesionální a velmi lidský přístup během realizace. Vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací, rychle a efektivně. Komunikace výborná, pan Ducháček se vždy časově přizpůsobil, předal maximum informací a doporučení. Na všechny schůzky byl stoprocentně připravený a i veškeré naše dotazy byly zodpovězeny. Vzhledem k tomu, že jsme pozemek/dům nějaký pátek už hledali a setkali se tak s mnoha realitními makléři, můžeme s klidným srdcem říct, že pan Ducháček je naše číslo 1 po všech stránkách a rozhodně člověk na svém místě.

Nemáme co vytknout, děkujeme celé realitní kanceláři a přejeme krásné léto.

Hymrovi - KUPUJÍCÍ

 

Pozemek, Horní Čermná - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Pan Ducháček odvedl profesionální práci, byl jsem spokojen.

Zdeněk Šilar - PRODÁVAJÍCÍ

Nenašli jste co hledáte?