Reference

Rodinný dům, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den pane Ducháčku,

mám přímé srovnání s jinou RK, která nabízela dům k prodeji před vámi, a z tohoto srovnání vycházíte vy a vaše činnost o mnoho lépe.

S vaší prací jsem byl naprosto spokojený. Nejvíce oceňuji častou a rychlou komunikaci. Dále vaši připravenost na všechny možné okolnosti provázející prodej. Pečlivost, sbírání podrobných informací o nemovitosti, kontrolu možných překážek, které by bránily prodeji.

Vždy jsem od vás věděl přesný "jízdní řád", co se bude kdy dít a proč.

Nenapadá mě nic, co bych chtěl vytknout.

Ještě jednou děkuji.

Mějte se dobře

 

Miloslav Sáňka - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

když jsme se rozhodli pro koupi nemovitosti , tak jsem měla opravdu strach z té administrativy kolem, ale díky Vám vše proběhlo bez problémů, vyšel jste nám vstříc jak jen to šlo. Vyřídil jste za nás  i to co jste nemusel.  Prostě profesionál, za to vše moc děkujeme.

Horákovi - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

S realitním makléřem Jiřím Ducháčkem jsem byla velice spokojená. Prodávali jsme byt 3+1. Na začátku spolupráce nám bylo vše srozumitelně vysvětleno, hlavně jak bude prodej probíhat, výše provize a co obnáší prodej přes RK. Pan Jiří Ducháček je neobvykle obětavý a flexibilní člověk, není pro něj problém se přizpůsobit potřebám zákazníka. Po odsouhlasení si podmínek a ceny za kterou nemovitost budeme prodávat se daly věci pohybu a za cca 3 měsíce byla naše nemovitost prodána, takto si představuji profesionální jednání a pracovní nasazení.Co se týče přepisu energii, smlouvy atd., vše zařídil pan Ducháček. Jestli mohu někoho doporučit, tak právě pana Ducháčka. Děkujeme za vše a pokud budeme ještě někdy my nebo někdo v našem okolí prodávat nemovitost budeme vždy doporučovat pana Ducháčka.

Mauerovi  - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 2+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

touto cestou bych chtěl vyjádřit velkou spokojenost s odvedenou prací, osobním přístupem a s velmi nadstandardním jednáním pana Ducháčka při zprostředkování prodeje nemovitosti ve Svitavách. Takových profesionálních lidí se znalostmi v oboru se vidí dnes vskutku málo a za mě mohu skutečně říci, že jsem se od samého začátku až do úplného konce kontraktu cítil ve velmi dobrých rukou. Ještě jednou mnohokrát za vše děkuji a přeji Vám i Vaší společnosti mnoho spokojených klientů jako tomu bylo u mne. 

Bc. Daniel Cach DiS. MBA  - KUPUJÍCÍ

Nenašli jste co hledáte?