Reference

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

S realitním makléřem Jiřím Ducháčkem jsem byla velice spokojená. Prodávali jsme byt 3+1. Na začátku spolupráce nám bylo vše srozumitelně vysvětleno, hlavně jak bude prodej probíhat, výše provize a co obnáší prodej přes RK. Pan Jiří Ducháček je neobvykle obětavý a flexibilní člověk, není pro něj problém se přizpůsobit potřebám zákazníka. Po odsouhlasení si podmínek a ceny za kterou nemovitost budeme prodávat se daly věci pohybu a za cca 3 měsíce byla naše nemovitost prodána, takto si představuji profesionální jednání a pracovní nasazení.Co se týče přepisu energii, smlouvy atd., vše zařídil pan Ducháček. Jestli mohu někoho doporučit, tak právě pana Ducháčka. Děkujeme za vše a pokud budeme ještě někdy my nebo někdo v našem okolí prodávat nemovitost budeme vždy doporučovat pana Ducháčka.

Mauerovi  - PRODÁVAJÍCÍ

Pozemek, Horní Čermná - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou moc poděkovat p. Ducháčkovi za profesionální a velmi lidský přístup během realizace. Vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací, rychle a efektivně. Komunikace výborná, pan Ducháček se vždy časově přizpůsobil, předal maximum informací a doporučení. Na všechny schůzky byl stoprocentně připravený a i veškeré naše dotazy byly zodpovězeny. Vzhledem k tomu, že jsme pozemek/dům nějaký pátek už hledali a setkali se tak s mnoha realitními makléři, můžeme s klidným srdcem říct, že pan Ducháček je naše číslo 1 po všech stránkách a rozhodně člověk na svém místě.

Nemáme co vytknout, děkujeme celé realitní kanceláři a přejeme krásné léto.

Hymrovi - KUPUJÍCÍ

 

Pozemek, Horní Čermná - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Pan Ducháček odvedl profesionální práci, byl jsem spokojen.

Zdeněk Šilar - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

S obchodem jsme byli nadmíru spokojeni. Vše v pořádku, v pohodě, osobní přístup k nám jako klientům. 

Hruškovi - KUPUJÍCÍ

Rodinný dům, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den pane Ducháčku,

mám přímé srovnání s jinou RK, která nabízela dům k prodeji před vámi, a z tohoto srovnání vycházíte vy a vaše činnost o mnoho lépe.

S vaší prací jsem byl naprosto spokojený. Nejvíce oceňuji častou a rychlou komunikaci. Dále vaši připravenost na všechny možné okolnosti provázející prodej. Pečlivost, sbírání podrobných informací o nemovitosti, kontrolu možných překážek, které by bránily prodeji.

Vždy jsem od vás věděl přesný "jízdní řád", co se bude kdy dít a proč.

Nenapadá mě nic, co bych chtěl vytknout.

Ještě jednou děkuji.

Mějte se dobře

 

Miloslav Sáňka - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

když jsme se rozhodli pro koupi nemovitosti , tak jsem měla opravdu strach z té administrativy kolem, ale díky Vám vše proběhlo bez problémů, vyšel jste nám vstříc jak jen to šlo. Vyřídil jste za nás  i to co jste nemusel.  Prostě profesionál, za to vše moc děkujeme.

Horákovi - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 2+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

touto cestou bych chtěl vyjádřit velkou spokojenost s odvedenou prací, osobním přístupem a s velmi nadstandardním jednáním pana Ducháčka při zprostředkování prodeje nemovitosti ve Svitavách. Takových profesionálních lidí se znalostmi v oboru se vidí dnes vskutku málo a za mě mohu skutečně říci, že jsem se od samého začátku až do úplného konce kontraktu cítil ve velmi dobrých rukou. Ještě jednou mnohokrát za vše děkuji a přeji Vám i Vaší společnosti mnoho spokojených klientů jako tomu bylo u mne. 

Bc. Daniel Cach DiS. MBA  - KUPUJÍCÍ

Byt 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Jsme nadmíru spokojeni a to zejména s rychlostí vyřízení našeho požadavku, následně se spoluprací jmenovitě: p Jiřího Ducháčka.

Perfektně se o všechno postaral za nás, oceňujeme jeho přístup k dané věci, vše nám ochotně vysvětlil - radost s ním spolupracovat.

Děkujeme tedy za úspěšné vyřízení našeho prodeje bytu. Za nás 10* z 10.

Sajlerovi, Svitavy - PRODÁVAJÍCÍ

Nenašli jste co hledáte?