Reference

Prodej domu, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Krásný den, paní Jahodová,

Reality Špirka a především paní Jahodovou určitě doporučujeme. Pomohla nám od A do Z s koupí našeho domu v Moravské Třebové. Velmi chválíme ochotu a zodpovědnost paní Jahodové. Vše proběhlo hladce a my jsme se v podstatě nemuseli o nic starat. Paní Jahodová perfektně informovala o procesu přepisu, vždy při jakékoliv změně volala nebo psala e-mail. Dokonce i vše elektronicky zdokumentovala a následně posílala na e-mail. Líbil se nám lidský, ale zároveň profesionální přístup. 

Mějte se krásně.

Ing. Kristýna Nečasová - KUPUJÍCÍ

Prodej domu, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den,

Moc děkuji za spolupráci. Byla na vysoce profesionální úrovni s dávkou potřebné lidskosti. Ještě jednou děkuji za Vaši práci a mějte se hezky.

Marek Křupka - PRODÁVAJÍCÍ

 

Millá paní Jahodová,

chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za Vaše služby při prodeji našeho rodinného domu. Byli jsme moc spokojeni, jednala jste s námi vždy profesionálně a korektně. Byli jsme o každém kroku v rámci obchodu informováni a nemuseli jsme se o nic starat. I když nás vlastníků bylo víc, se všemi jste se domluvila a řídila jste naše kroky tak, aby se obchod uskutečnil. Také si velmi vážím toho, že jste ze všech zájemců vybrala uvážlivě toho, který měl o dům skutečný zájem. Též jsme byli spokojeni s úkony u pana advokáta Mgr. Martina Mačky, se kterým spolupracujete. Takhle jsme si to všechno představovali a nemůžeme Vám vůbec nic vytknout. Jednoduše řečeno, spolupráce s Vámi byl krásný sen. Přeji Vám profesně hodně dalších spokojených klientů a v osobním životě Vám přeji klidné spokojené dny.

Helena Kocumová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 3+1 Brandýs nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Chtěla bych poděkovat paní Martincové za zprostředkování prodeje bytu v Brandýse nad Orlicí. Paní Martincová vždy vše skvěle vysvětlila, zařídila a domluvila s druhou stranou. Komunikovala s hypotečním specialistou a když banka několikrát potřebovala doložit další informace, tak to obratem učinila. Potom, co z mé strany nastaly změny s financováním, vymyslela, jak vše rychle a efektivně provést a postarala se o to, aby byl obchod úspěšně dokončen. 

Adéla Krčková - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Chtěla bych Vám poděkovat. S naším obchodem, a hlavně tedy s Vaším přístupem jsem byla velmi spokojena. Byl to můj první, takto finančně objemný nákup bytu a měla jsem z toho docela strach. Ale už při prvním kontaktu mi bylo jasné,že to bude dobré...a už určitě lepší než předchozí dvě zkušenosti s realitní makléři. A nemýlila jsem se. Už jen dokonale připravené všechny podklady ke koupi, kdykoliv možnost se zeptat na doplňující informace, vstřícnost, ochota i přes zdravotní indispozici ...to vše mě utvrdilo v tom, že jsme vybrali dobře. Nakonec vše dobře dopadlo (i přes menší vrtochy stran některých institucí) a obchod byl uzavřen ...a nyní už i dokončen. Dle mě může být Vaše realitka ráda, že Vás má ve svých řadách a pokud bude někdo v mém okolí potřebovat realitní služby, určitě doporučím Vás. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám co nejvíce spokojených klientů.

Monika Škeříková - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Velice rádi bychom Vám chtěli poděkovat za profesionální práci a přístup Vašeho makléře pana Jiřího Ducháčka při zprostředkování prodeje bytu. Veškeré jednání probíhalo za velmi vstřícné a pohodové atmosféry. Opět jsme se mohli přesvědčit o jeho maximální časové přizpůsobivosti vůči klientovi, a to jak na straně prodávajícího, tak i kupujícího. Velice si vážíme dokonalého servisu při vyřízení všech podkladů, smluv i přepisu energií.

 

manželé Samuelovi – PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, byt 3+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Děkuji Vám za realizaci prodeje bytu. Jsem ráda, že se vše podařilo rychle a bez problémů.
Vaši realitní kancelář mohu jen doporučit.

Martina Kalová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, byt 3+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý den,

celá transkace proběhla hladce a bez problémů. Se službami makléře pana Svozila jsme byli velmi spokojeni.

Děkujeme.

Michal Švec - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Moc děkujeme paní Martincové za skvěle odvedenou práci při koupi bytu. Po celou dobu nám byla velmi nápomocná a vše klapalo jak mělo. Změna termínu prohlídky, komunikace s naší hypoteční specialistkou, informace o postupu koupě do mailu... nic nebyl problém, právě naopak. Jeden byt už jsme kupovali přes velkou realitní kancelář a tentokrát to bylo celkově mnohem příjemnější i profesionálnější. Z naší zkušenosti můžeme služby paní Martincové jen a jen doporučit.  

 

Ještě jednou děkujeme a mějte se krásně

Kateřina Fukarová - KUPUJÍCÍ

Prodej domu, Březová nad Svitavou - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Celkově si myslím, že se obchod nakonec vydařil, i když se to nepodařilo za cenu, za kterou bylo inzerováno. Komunikace na velmi dobré úrovni, velice promptní řešení mých požadavků z Vaší strany, vždy rychlá domluva přes email, respektování smluvených hodin na telefonní komunikaci, zanesení některých mých požadavků do smlouvy, ochota pomoci řešit věci jako žádost o odkup pozemku, cesta navíc za účelem vypuštění vody v domě - to vše hodnotím velmi pozitivně. Pokud bych v budoucnu řešil nějakou realitní záležitost na Svitavsku, je možné, že bych se na Vás opět s důvěrou obrátil.

Jan Šidlo - PRODÁVAJÍCÍ

 

 

Prodej domu, Březová nad Svitavou - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou moc poděkovat panu Ducháčkovi za odvedenou práci při koupi nemovitosti v Březové nad Svitavou. Pokud bych měl shrnout kratší cestou, pak určitě profesionální přístup, ochota nad rámec povinností, výborná komunikace, trpělivost s klientem a nenucené a pohodové chování. Maximální spokojenost a ještě jednou velké díky.

 

 Kotoun Jiří - KUPUJÍCÍ

 

Prodej, byt 1+1, Svitavy - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den,

jak píšete, prodej nemovitosti – bytu je za námi, a přestože to nebylo úplně jednoduché, vše bylo řešeno s vysokou dávkou vstřícnosti , profesionality a ochoty realitní kanceláří Reality Špirka, zastoupenou makléřkou Hanou Jahodovou.

Oceňuji, že veškerá jednání byla vedena perfektní komunikací  na profesionální úrovni.

Paní Jahodová reagovala pružně na dění mezi zanikajícím LBD, novým správcem Mouřenín a Katastrálním úřadem, do jednání aktivně vstupovala a vysvětlovala nájemníkům domu důvody nezbytnosti vytvoření SVJ.

A navíc, angažovala se i v době své zahraniční dovolené a následné nemoci.

Jako bonus, makléřka Jahodová byla vždy velice ochotná, usměvavá, sympatická s ” tahem na branku”, a svým šarmem pomohla celý obchodní případ dotáhnout ke kýženému cíli.

 

Dle mého názoru, realitní kancelář Reality Špirka zastupují zodpovědní lidé s odbornými znalostmi a mnohaletou zkušeností, takže mohu vřele doporučit všem, kteří hledají spolehlivou realitní kancelář.

 

Jindřich Homola - PRODÁVAJÍCÍ

 

 

Prodej, byt 3+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý deň p. Jahodová

Týmto by som sa chcel poďakovať za Vašu výbornú prácu ktorú ste odviedli pri predaji nehnuteľnosti ktorú som zdedil v Mor. Třebovej.

Osobitne by som vyzdvihol flexibilnosť, ústretovosť a profesionalitu p. Svozila.

Dovolím si povedať, že sa niesla až v priateľskom duchu, za čo mu ďakujem .

Prajem Vám všetko dobré a ešte raz ďakujem.

Tinka Svätopluk - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, výrobní hala - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Spolupráce s Vámi byla výborná. S Vaší prací jsem byl spokojený. Vše jste nám pomohli vyřešit ke spokojenosti na obou stranách.

Děkuji Vám za vaši flexibilitu a ochotu nám cokoliv vysvětlit a pomoci vyřídit. Mohu Vás jen doporučit. 

Přeji Vám pěkný den a ať se daří

Vít Gregor - KUPUJÍCÍ

Prodej, chata, Vysoké Pole - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Vážení a milí,

při prodeji rekreační chaty jsme nejvíce ocenili vstřícný a profesionální přístup, rychlé a bezproblémové jednání, prostě bez stresu a starostí.

Opět jsme si potvrdili, že Vaše kancelář je nejlepší volba! 

Děkujeme :)))

Ať se Vám daří, hodně spokojených klientů!

 

Spokojení Schulzovi  - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej, chata, Vysoké Pole - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý den, 

naše zkušenost s panem Svozilem byla velice pozitivní a určitě bychom doporučili dál.

Jednání bylo rychlé, bez zbytečného zdržování, je precizní a zároveň se uměl časově přizpůsobit. Jedním slovem profesionál.

Veronika Vejrostová - KUPUJÍCÍ

Prodej domu, Banín - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Co se týče naší spokojenosti s Vašimi službami, tak můžu konstatovat, že jsme nemohli narazit na lepšího realitního makléře než jste Vy. I když byl prodej zdlouhavý, zejména kvůli požadavkům od banky, tak jste vše zařídil zcela na jedničku. Kolikrát nesmyslné požadavky od banky, které věc komplikovaly jste dokázal splnit v co nejkratší době a dělal vše pro to, aby jsme mohli co nejdříve bydlet. Celkově Váš přístup byl perfektní, což bylo vidět i na tom, jak jste ochotně ještě před první prohlídkou připravil veškerou dokumentaci k nemovitosti, co se týče vodovodních, elektrických a plynových sítí, zaměření pozemku, apod. I během celého prodeje jste nám byl stále k dispozici na jakékoli dotazy. Ještě před Vámi jsme jednali i s jinými realitními makléři ohledně jiných nemovitostí, ale až u Vás bylo vidět, že Vás tato práce baví a že Vám dělá radost poskytovat lidem jejich vytoužené bydlení.

Kdybychom měli ještě někdy kupovat nebo prodávat nemovitost, tak se určitě obrátíme na Vás, v tuto chvíli Vás budeme doporučovat a chválit, kde jen to půjde. Co se týče toho, co by jste měl zlepšit, tak nenacházím vůbec nic. Děláte svou práci svědomitě, odhodlaně a s radostí, tak v tom i nadále pokračujte a dělejte další lidi šťastnými.

Byla radost s Vámi spolupracovat.

 

Za vše Vám moc děkujeme a přejeme plno dalších prodaných nemovitostí a pozemků

S pozdravem 

Glozar a Novotná - KUPUJÍCÍ

 

Prodej domu, Vendolí - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Jsme velmi mile překvapeni z komunikace, jednání, dochvilnosti, pracovitosti, prostě profesionál. Ještě jednou moc děkujeme

Milotovi - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej domu, Banín - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Pane Ducháček,
jsem velmi spokojen s vaši prací a službami provedenými v souvislosti s prodejem domu v Baníně. Přeji hodně úspěchu v další Vaší práci.

Jaroslav Bureš - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej rodinného domu v České Třebové - MAKLÉŘ Petr Špirka

Rád bych tímto poděkoval panu Špirkovi a jeho celému týmu za velmi profesionálně odvedenou práci.

Prodej naší nemovitosti neprobíhal přesně jak jsme si představovali, ale přístup pana Špirky byl ve všech ohledech perfektní.

Budu opakovat to co tu píší jiní klienti přede mnou. Oceňuji, že nás provedl celým procesem prodeje bez zaváhání s citem pro detail a byl prakticky kdykoliv k dispozici.

Ve všech ohledech sledoval ten nejlepší zájem klienta, ale na druhou stranu i ctil jeho názor.

Neměl jsem zkušenosti s realitními agenturami, ale pokud jsem si někdy představoval kvalitně odvedenou práci takové agentury tak to je přesně ono.

Kdo hledá spolehlivou agenturu v tomto regionu, rád vřele doporučím právě agenturu pana Špirky.

 

Přeji vám mnoho úspěchu do budoucna a stále stejně spokojenou klientelu.

Michal Neruda - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej domu, Rokytnice v Orl. horách - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Dobrý den paní Martincová,                           

chci Vám  ještě jednou jménem naší rodiny poděkovat za velice profesionální pomoc při prodeji našeho domu. Původně jsme přemýšleli o nějaké větší realitce, nakonec jsme jsme na doporučení a díky referencím zvolili tu vaši. Dobře jsme udělali.Zdálo se nám, že současná situace příliš nepřeje prodeji nemovitostí, ale Váš optimismus a profesionalita nás přesvědčila o opaku. Skvělá komunikace, info, osobní přístup, pomoc s dokumenty potřebnými k prodeji a nakonec vše kolem uskutečnění prodeje. Vše na jedničku.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně štěstí v profesním i osobním životě

Stráníkovi - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej domu, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

velice rádi bychom Vám chtěli poděkovat za profesionální práci a přístup Vašeho makléře pana Jiřího Ducháčka při zprostředkování koupě domu. Veškeré jednání probíhalo za velmi vstřícné a pohodové atmosféry, všechny dotazy a problémy vždy operativně a velice ochotně zodpověděl a vyřešil. Neuvěřitelná byla jeho časová přizpůsobivost našim možnostem. Vždy jsme věděli, které kroky nás čekají a co bude následovat. Velice si vážíme dokonalého servisu při vyřízení všech podkladů, smluv i přepisu energií.

Děkujeme

manželé Samuelovi - KUPUJÍCÍ

Prodej pozemku, Pastviny - MAKLÉŘ Lenka Martincová

" Naprostá spokojenost - vstřícný a profesionální přístup."

 

Alexej Kavalíř - PRODÁVAJÍCÍ 

Prodej domu, Sloupnice - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Naprostá spokojenost vycházející ze tří klíčových faktorů. Rychlá a srozumitelná spolupráce s příjemnou, vstřícnou, usměvavou a odpovědnou makléřkou mající i profesionální a odborný přístup. Dále až neočekávaně brzké domluvení a zprostředkování prodeje. A konečně uskutečnění onoho prodeje za jednu z nejvyšších nabídek nad rámec původních finančních předpokladů.

Alena Valová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

se službami REALITY Špirka s.r.o. jsem velice spokojen a budu Vás vždy doporučovat. Pan Jiří Ducháček je skutečný profesionál a opakovaně jsem se přesvědčil, že jeho vystupování je vždy korektní a na úrovni, ale hlavně, že jeho práce měla super výsledek. Oceňuji též jeho pomoc v konzultacích při rekonstrukci bytu. Jsem velmi mile překvapen, že realitní služby mohou být takto dokonale propracované.

Tímto přijměte mé velké díky za zprostředkování prodeje bytu.

Luděk Trunda - PRODÁVAJÍCÍ

 

 

Prodej domu, Sloupnice - MAKLÉŘ Lenka Martincová,

Dobrý den,

chci poděkovat makléřce Lence Martincové, která nám pomohla s koupí domu. Moc děkuji

Stajer - KUPUJÍCÍ

Pronájem bytu 2+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den, 

chtěli bychom touto cestou poděkovat p. Ducháčkovi za zprostředkování pronájmu našeho bytu. Jeho přístup byl velmi profesionální a korektní, vždy nám ochotně poradil a vyšel vstříc. V případě problémů tyto problémy řešil, případně se snažil najít řešení.

Určitě bychom ho doporučili ostatním a ho znovu oslovili pro případnou další spolupráci. Děkujeme

Smékalovi - PRONAJÍMATELÉ

 

Prodej domu 1+1, Banín - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den, 

chtěli bychom velice poděkovat za profesionální přístup pana Jiřího Ducháčka s prodejem naší nemovitosti, který také zajišťoval odkup pozemků od obce a legalizaci přístavby RD vč. jejího zápisu do katastru. Vždy rádi doporučíme pana Ducháčka i známým. 

Pospíšilovi - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej bytu 2+1, Litomyšl - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Děkujeme za velmi vstřícný a pro klientský přístup vaší společnosti. Na realitním trhu je to nyní z našeho pohledu poměrně džungle a komunikace s vaší realitní kanceláří prostřednictvím pana Jiřího Ducháčka nás mile překvapila. Velmi si vážíme jeho ochoty a vnímavého přístupu našim potřebám. Přejeme hodně úspěchů!

Karel a Štěpánka Švecovi - KUPUJÍCÍ

Prodej chalupy, Malá Čermná - MAKLÉŘ Lenka Martincová,

Dobrý den,

chtěli bychom tímto poděkovat Vaší makléřce, paní Martincové. Věnovala se nám naplno, provedla nás celým procesem koupě včetně zajištění doprovodných činností s ochotou a jejím osobitým milým jednáním a vystupováním. Velice si vážíme toho, že byla k zastižení ve kteroukoliv dobu a vyřešení jakéhokoliv „problému“ nebyl pro ni problém. Byla nám vždy nápomocna a s její pomocí se nám podařilo vše dotáhnout do zdárného konce.

Vždy u nás budete vítána paní Martincová

Jelínková, Bárta – KUPUJÍCÍ

Chata Pastviny a byt v Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Petr Špirka

Chtěli bychom se podělit o zkušenosti s realitní kanceláří Reality Špirka. Prodávali jsme dvě nemovitosti a nejprve jsme váhali, protože provize se nám zdála o něco vyšší než nabízely některé velké realitní kanceláře. Nakonec jsme se rozhodli pro pana Špirku hlavně proto, že sídlil nejblíž k prodávaným nemovitostem a nelitujeme toho. Veškeré služby byly velmi profesionální, rychlé a především spolehlivé. Od připravení nemovitostí k focení, nafocení, inzerce atd. atd. Ani jsme nedoufali, že v této době dokáže tak rychle sehnat kupce, ale povedlo se. Veškeré jednání bylo velice seriozní a dokonale připravené. Ať už se jednalo o smlouvy, finanční služby a pod., takže vše probíhalo velmi rychle. To jsme  velmi uvítali, protože bydlíme na druhém konci republiky a neměli jsme možnost být v častém osobním kontaktu, takže většinu věcí jsme řešili hlavně po telefonu. Pan Špirka zajistil nejen vlastní prodej, smlouvy a pod., ale i předání nemovitostí a přepis elektřiny, takže naše starost s prodejem byla minimální. Velmi také oceňujeme, že to, co jsme dohodli třeba i jen ústně, platilo. Ať už se jednalo o cenu, termíny schůzek, nebo podpisy smluv a ostatní služby realitní kanceláře. Možná jsme zaplatili o něco víc, než u jiné realitní kanceláře, ale služby pana Špirky tomu naprosto odpovídaly. Jsme rádi, že jsme pro prodej obou nemovitostí vybrali právě firmu "Reality Špirka". Za nás palec nahoru.

Jiří a Alena - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej bytu 2+1, Litomyšl - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Kontakt na RK Špirka makléře pana Jiřího Ducháčka jsme obdrželi od přítelkyně, které pan Ducháček zprostředkovaval služby a uvedená s ním byla velmi spokojená.

Pokud se týká naší spolupráce s panem Jiřím Ducháčkem, při prodeji bytu Komenského nám. 1051 v Litomyšli  hodnotíme tuto velmi kladně. Svoji práci p. Ducháček rozumí, vychází maximálně vstřích jak prodávajícím, tak kupujícím. Zvláště  dobře  hodnotíme rychlost, přesnost a profesionalitu ve vyřizování podkladů.

Proto naše hodnocení je 1 s hvězdičkou.

 

Manželé Sauerovi - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, rodinný dům Otmarov - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý den, 
i já se připojuji k poděkování hlavně Vám pane Svozile. 
Především děkuji za trpělivost a maximální spolupráci. Co mohlo, to se nám postavilo do cesty, i přes to vše se podařilo a domeček bude jistě dobře sloužit novým majitelům.  
Opravdu si vážím toho, že jste vydržel a dotáhl to se mnou do konce. 

S přáním pevného zdraví a prožití příjemného léta 

Rodolfo Maršík  - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu, Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Vážená paní Martincová, 

dovolte, abych Vám svým jménem vyjádřila poděkování za veškerou pomoc a poskytnuté služby při zajištění prodeje bytu. Byla jsem velmi spokojená, spolupráce s Vámi byla profesionální a současně s nezbytným lidským přístupem a ochotou poradit a pomoci vyřešit vše, co bylo třeba. Realitní kancelář a Vás, jako realitní makléřku, vřele doporučuji, navíc bezpečnost, serióznost a správnost všech prováděných úkonů je garantována renomovanou advokátní kanceláří. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů. 

 

Hana Ságnerová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 2+1, Litomyšl - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den pane Ducháček,
chtěla bych Vám poděkovat za skvělou spolupráci. Budu Vás všude doporučovat a pokud bych něco potřebovala prodat, koupit, určitě se na Vás ráda znovu obrátím.
Myslím, že nemáte co ve své práci zlepšovat, nenapadá mě, co by šlo víc, protože jste vždy vše rychle a perfektně připravil a zařídil.


Ještě jednou děkuji za vše , ať se Vám daří a přeji hodně zdraví a sil ......obzvlášť teď.


Jana Kazdová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej domu, Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Tímto bych chtěl poděkovat Vaší realitní makléřce paní Lence Martincové, za věškerý čas a ochotu, kterou projevila při prodeji nemovitosti, se kterou nám pomohla, dokonalý servis a bezproblémové vyřízení všech podkladů, schůzek, přepisů, atd.

Ještě jednou děkuji a rozhodně budu všude doporučovat.

 

Martin Komárek - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu, Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Jednání s paní Martincovou při koupi bytu v Ústí nad Orlicí, ul. Jilemnického bylo naprosto profesionální a k naší plné spokojenosti. Děkujeme za služby, které byly spojeny s koupí bytu a následným pronájmem.

 

Mikulecký Petr - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu, Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Při výběru realitního makléře byla paní Lenka Martincová jasnou volbou, její kvalitu jsme si ověřili z referencí a informací od známých, tudíž jsme šli najisto. Už při první schůzce bylo jasné, že jsme vybrali správně. 

Její znalosti ohledně problematiky prodeje bytu jsou skvělé, na vše byla připravená a jasně nám představila strategii prodeje našeho bytu. Tudíž prodej našeho bytu proběhl jako po másle a byt byl prodán ve velmi krátkém čase.

Paní Lenku Martincovou velmi doporučuji!

  

Daniel Ďuriš – PRODÁVAJÍCÍ

Prodej chaty, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Spolupráce s  realitní makléřkou paní Jahodovou byla skvělá.

Rychlé, jasné a spolehlivé jednání.

  

Ivana Václavková ,Penzion BEST, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

Prodej chaty, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den,

opravdu moc děkuji za skvělou spolupráci Vašeho týmu. Rychlé a absolutně bezchybné zprostředkování a realizace prodeje zahrady - akce kulový blesk. Děkuji za obdivuhodné a příjemné jednání paní Hanky Jahodové a Veroniky Cápalové. Jsem mile překvapena a velmi spokojena.

Vojtěška Dočkalová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, byt 3+1, Boskovice - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý den, pane Svozil,

z mého pohledu bylo vše perfektně zajištěno, obzvláště si cením toho, že vše dohodnuté platilo. Díky Vašemu profesionálnímu přístupu bylo možné zrealizovat převod v poměrně krátké době, limitované pouze zákonnými lhůtami. 

Nenapadá mě nic, co by se dalo zlepšit.

Teď Vám jenom mohu popřát co nejvíce klientů, kteří vědí, co chtějí.

Jarka Dědková - KUPUJÍCÍ

Prodej pozemku, Loučky u Svatého Jiří - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Vážená paní Martincová,
chtěli bychom Vám poděkovat za bezproblémové zprostředkování koupi pozemku v Loučkách. Vždy jste byla milá, vstřícná a ochotná vše domluvit podle dané situace. Jednání se všemi zúčastněnými stranami a následná koordinace osobní schůzky u podpisu smluv byla náročná, ale vy jste vše pohotově zařídila.
Děkujeme Vám.


Jiruškovi - KUPUJÍCÍ

Prodej pozemku, Malá Čermná - MAKLÉŘ Lenka Martincová

S paní makléřkou Lenkou Martincovou z RK Špirka jsem byla velmi spokojena. Pozemek v Malé Čermné jsem si vyhlédla před Vánoci a po poptávce mi paní makléřka ihned zavolala a smluvily jsme se na druhý den v sobotu na prohlídce. Při samotné koupi mi vycházela z důvodu mého vzdálenějšího bydliště a pracovní vytíženosti vždy vstříc a potřebné záležitosti jsme vyřizovaly rychle a v klidu i na dálku. Koupě pozemku takto proběhla v pracovních dnech o Vánocích a nebýt liknavého přístupu katastrálního úřadu, stihla by se ještě do konce roku. O veškerých záležitostech jsem však byla pravidelně informována a paní makléřka mi byla kdykoli telefonicky k dispozici. Oceňuji proto její pohotovost jednání, spolehlivost a osobní přístup. Vřele ji tímto doporučuji!

Henrieta Juráňová - KUPUJÍCÍ

Rodinný dům Radiměř - MAKLÉŘ Petr Špirka

Reality Špirka můžu vřele doporučit. Měli jsme tu čest být jak na straně kupujících, tak i prodávajících. Pan Špirka je perfektní makléř a umí v tom chodit. Vyhověl všemu co jsme chtěli a byl rychlý. Věděl, že pro nás bylo včera pozdě, takže dělal maximum, aby vše bylo okamžitě nebo dřív než jsme to chtěli. Od přístupu až přes nevím co všechno byl pan Špirka perfektní, naprosto úžasný pristup, jak profesionální, tak i lidský a osobní. Lepší realitku snad než je Reality Špirka už nenajdete. Až mi je líto, že jsme ten obchod uzavřeli tak brzo a s panem Špirkou se neuvidíme. Opravdu bomba super pozitivní energie.

Josef Ondrušík - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej pozemku, Loučky u Svatého Jiří - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Dobrý den paní Martincová

chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby při prodeji parcely v Loučkách. Především bych chtěl poděkovat za to, že jste vše dokázala vyřídit na dálku, vlastně veškeré vyřízení proběhlo telefonicky nebo emailem a jednou mojí cestou do Ústí nad Orlicí, vzhledem k mému trvalému bydlišti. Vaše služby mohu všem vřele doporučit. Ještě jednou moc děkuji.

Jan Sýkora - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej chalupy 3+kk, Nekoř, Pastviny - MAKLÉŘ Petr Špirka

S Reality Špirka jsme byli nad míru spokojeni, překvapil nás perfektní, milý, profesionální a hlavně lidský přístup. Velké díky patří především panu Špirkovi, který nás o všem informoval, poradil a vše vysvětlil, když bylo potřeba. Pak také velké dík jeho týmu, kteří nám byli se vším nápomocni. Tuto realitní kancelář vřele doporučujeme !!!

Marcela Horská - KUPUJÍCÍ

Rodinný dům, Chotěboř - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

se službami ohledně prodeje nemovitosti jsem byla velice spokojena. Veškerá jednání se odehrála v příjemné a profesionální atmosféře a v časech, kterých to vyhovovalo mně, jako prodejci. Komunikace, jak elektronická, tak i telefonní a osobní byla rychlá, věcná a konkrétní. Jakékoliv dotazy z mé strany byly zodpovězeny rychle a přesně. Práce na přípravě nabídek, smluv a veškerém zajištění, jak fotodokumentace, tak i 3D modelu byly rychlé a precizní. Veškerá spolupráce byla vynikající a ani netuším zda by bylo co zlepšovat.

 

Ještě jednou moc děkuji za pomoc a spolupráci.

 

Janková Dagmar - PRODÁVAJÍCÍ

 

Byt 3+1, Česká Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Chtěli bychom moc poděkovat za skvělé jednání a služby při prodeji bytu. O nic jsme se nemuseli starat a pan Svozil vše zařídil. Měli jsme komfort od začátku až do konce.

Pana Svozila vřele doporučujeme.

Mynářovi - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, pozemek, Dlouhá Loučka - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý den,

velmi oceňuji Vaši profesionalitu a aktivní přístup, že platilo vše, na čem jsme se domluvili. Poradil jste s postupem, aby se pozemek prodal. Určitě se budu těšit na další spolupráci a doporučovat Vás svým známým, kteří bydli v této lokalitě.

Ještě jednou děkuji

Šemík - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej chalupy 3+kk, Nekoř, Pastviny - MAKLÉŘ Petr Špirka

S prací pana Špirky jsem velmi spokojený. Vše mi pečlivě vysvětlil a prodej přesně naplánoval. A když se vyskytly problémy, profesionálně je vyřešil. 

Obzvláště si cením jeho lidského přístupu. S důvěrou jsem nechal prodej na něm a věnoval se stěhování a změně zaměstnání. 

 

M. Mazurkiewicz - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, byt 3+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý den Oto, já Vám moc a moc děkuji, bez Vás bych to nedala. Jsem velice spokojena a budu doporučovat ostatním potřebným. 

Přeji hodně úspěchů v další skvělé práci. 

Magda Srncová - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Staré Město u Mor. Třebové - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Moc Vám děkujeme. Jsme rádi, že jste to mohl být Vy, kdo nám domeček prodával. 

Byl jste velmi ochotný, a můžu říct, že jsme byli s Vámi ve všem na 100% spokojení. Moc děkujeme 

Kuncovi - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 1+1, Svitavy - MAKLÉŘ Petr Špirka

Velká spokojenost s makléřem panem Špirkou. Spolehlivý, ochotný, vše vyřízeno rychle. Děkuji za spolupráci

Peřinová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej pozemku, Slatina nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

S paní Martincovou jsem byl při nákupu pozemku v obci Slatina nad Zdobnicí naprosto spokojený. Nákup tohoto druhu nemovitosti byla má první zkušenost a paní Martincová mi jakožto neznalému věci velice pomohla a po dobu celého procesu mi byla dobrým průvodcem. Ochota, spolehlivost, pohotovost při zodpovězení našich otázek a lidský přístup byly samozřejmostí. Paní Martincová, nemohu nic víc než Vás vřele doporučit. Klienti určitě nebudou zklamaní! Ještě jednou moc děkujeme, vážíme si spolupráce s Vámi.

Ještě jednou Vám děkujeme za spolupráci a přejeme hodně úspěchů a spokojených klientů. 

Kotus Dušan - KUPUJÍCÍ

 

Byt 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Jsme nadmíru spokojeni a to zejména s rychlostí vyřízení našeho požadavku, následně se spoluprací jmenovitě: p Jiřího Ducháčka.

Perfektně se o všechno postaral za nás, oceňujeme jeho přístup k dané věci, vše nám ochotně vysvětlil - radost s ním spolupracovat.

Děkujeme tedy za úspěšné vyřízení našeho prodeje bytu. Za nás 10* z 10.

Sajlerovi, Svitavy - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

S obchodem jsme byli nadmíru spokojeni. Vše v pořádku, v pohodě, osobní přístup k nám jako klientům. 

Hruškovi - KUPUJÍCÍ

Rodinný dům, Slatina nad Zdobnicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Dobrý den,

od prvního momentu našeho setkání ve Slatině nad Zdobnicí dne 30.3.2022 jsem vycítil, že jsem vybral RK správně. Po celou dobu prodeje nemovitosti a louky jste působila velice profesionálně, s úctou, respektem a pokorou!! Spolu jsme spolupracovali suprově. Co se řeklo, bylo potřeba, to jsme plnili vzájemně do puntíku. Musím říci, že s takovou spoluprácí, která platila od A a po Z jsem se ještě v životě nesetkal. Moc si vážím Vašeho přístupu. Ještě jednou moc děkuji.

Jste super realiťačka nejlepší v České republice. Přeji Vám velkou hromadu nových kšeftů!!! Krásných 5 měsíců spolupráce !!

Roman Kubíček - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu, Pardubice - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Rády bychom Vám touto cestou poděkovaly za Vaši práci při prodeji našeho bytu v Pardubicích. Děkujeme za pěknou prezentaci bytu fotografiemi a video prohlídkou. 

Byla jste vždy vstřícná a ochotná nám opakovaně vysvětlit, co jsme potřebovaly, informovala jste nás o výsledcích jednotlivých prohlídek bytu, kam jste vždy přijela, i když vzdálenost byla poněkud větší.

Pomohla jste nám i radou nad rámec Vašich povinností, když jsme současně hledaly byt v Olomouci.

 

Paní Martincová, ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených klientů.

 

Jaroslava Kummerová, Alena Vanclová - PRODÁVAJÍCÍ

 

Pozemek, Horní Čermná - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Pan Ducháček odvedl profesionální práci, byl jsem spokojen.

Zdeněk Šilar - PRODÁVAJÍCÍ

Pozemek, Horní Čermná - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou moc poděkovat p. Ducháčkovi za profesionální a velmi lidský přístup během realizace. Vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací, rychle a efektivně. Komunikace výborná, pan Ducháček se vždy časově přizpůsobil, předal maximum informací a doporučení. Na všechny schůzky byl stoprocentně připravený a i veškeré naše dotazy byly zodpovězeny. Vzhledem k tomu, že jsme pozemek/dům nějaký pátek už hledali a setkali se tak s mnoha realitními makléři, můžeme s klidným srdcem říct, že pan Ducháček je naše číslo 1 po všech stránkách a rozhodně člověk na svém místě.

Nemáme co vytknout, děkujeme celé realitní kanceláři a přejeme krásné léto.

Hymrovi - KUPUJÍCÍ

 

Rodinný dům, Žamberk - MAKLÉŘ Petr Špirka

Chtěl bych zde napsat pozitivní pochvalu za činnost realitní kanceláře pana Petra Špirky.

   Loni na podzim jsem se rozhodl udělat zásadní životní změnu a sice prodat svůj dům v Žamberku, který jsem zdědil po svých rodičích a kde jsem žil 50 let svého života. Samozřejmě jsem četl o různých "realitkách" a co mně nejvíce odpuzovalo bylo to, když jsem kdekoli někde viděl nějaký vyumělkovaný plakát či banner nějaké realitky, která o sobě prohlašuje, že je ta nejlepší a nejúspěšnější v ČR, běhal mi mráz po zádech a samozřejmě jsem měl oprávněné obavy.

   Jeden kamarád mi doporučil realitku pana Petra Špirky vzhledem k tomu, že v ní pracuje jedna z jeho bývalých kolegyň na kterou je spolehnutí a která perfektně odvádí  svoji práci. Po úvodním telefonátu jsme si  s panem Špirkou domluvili nezávaznou schůzku, kde jsme si otevřeně  probrali pohledy na danou problematiku  z obou stran. Pan Špirka se zde projevil jako opravdový profesionál, který nejen dobře provádí svoji práci, ale i dokáže se velmi dobře vcítit do postavení druhého, dokážet navrhnout svoji vizi a poradit v tom, co by mohlo být pro prodávajícího nejlepší. Spolupráce probíhala výborně – fotografování domu, propagace na internetu, reklamní banner atd.

  Po velice rychlém nálezu kupujícího – cca za 9 dní od zahájení akce však nastaly problémy a sice řešení administrativních a úředních nesrovnalostí, které byly způsobeny mými již dnes nežijícími rodiči cca před 50 -ti až 60 – ti lety a i později. Nastalo velmi zdlouhavé a pro mně velmi psychicky vysilující jednání se státními úřady, které se vleklo skoro půl roku, než mohl být uskutečněn vlastní prodej domu. Společně s panem Špirkou jsme ale dospěli k pozitivnímu závěru a výsledkem byl konečný prodej domu a jeho finální předání kupujícímu. Co k tomu dodat na závěr ? Práce realitní kanceláře pana Špirky si myslím by měla být vzorem pro všechny realitky v České republice, tak, jak to má vypadat – panu Petru Špirkovi osobně moc děkuji za jeho super přístup.

Jaroslav Škalda - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Kamenná - MAKLÉŘ Michal Ernest

Chci poděkovat panu Michalu Ernestovi za špičkové služby, které mě poskytl při koupení bytu. Jeho služba mě tak obeznámila se vším co bude potřeba udělat a dal mi tak potřebné informace, rady a návod postupu. Příjemné vystupování a snaha docílit koupení v co nejkratším čase byla jeho prioritou. Komunikace mezi mnou a panem Ernestem byla více než chvályhodná. Z mého osobního hlediska můžu pana Michala Ernesta a pouze a jen doporučit.
Moc si vážím vašich služeb a děkuji za váš čas.

Pavlína Bortlíková - KUPUJÍCÍ

Rodinný dům, Dolní Třešňovec - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobry den pane Svozil,

také bych Vám chtěl poděkovat za vše co jste pro nás udělal k prodeji domu a vše kolem co jste zařídil. Vše bylo a je v naprostém pořádku. 

Pavel Korsus - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Dolní Třešňovec - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Moc děkujeme za zprostředkování prodeje našeho domečku. Vše bylo perfektní a každému budeme Vás a Vaši realitní kancelář doporučovat. 

Dagmar Korsusová - PRODÁVAJÍCÍ

 

Rodinný dům, Dolní Třešňovec - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý den,děkujeme za zdárné a rychlé vyřízení prodeje nemovitosti

Šilarovi - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den pane Ducháčku,

mám přímé srovnání s jinou RK, která nabízela dům k prodeji před vámi, a z tohoto srovnání vycházíte vy a vaše činnost o mnoho lépe.

S vaší prací jsem byl naprosto spokojený. Nejvíce oceňuji častou a rychlou komunikaci. Dále vaši připravenost na všechny možné okolnosti provázející prodej. Pečlivost, sbírání podrobných informací o nemovitosti, kontrolu možných překážek, které by bránily prodeji.

Vždy jsem od vás věděl přesný "jízdní řád", co se bude kdy dít a proč.

Nenapadá mě nic, co bych chtěl vytknout.

Ještě jednou děkuji.

Mějte se dobře

 

Miloslav Sáňka - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej bytu 2+1, Břidličná - MAKLÉŘ Petr Špirka

Služby p. Špirky spojené s koupí bytu v Břidličné nám ukázaly, jak má vypadat činnost realitní kanceláře. Po zkušenostech s jinými realitkami v minulosti jsme byli ze začátku obezřetní, ale ihned po prvním kontaktu obavy zmizely a vše se pak odehrálo v přátelském duchu a bez jakýchkoliv problémů. Na rozdíl od např. "největší RK" u nás bychom služby kanceláře p. Špirky vřele doporučili.

S přáním krásných jarních dnů

Jana Nosková - KUPUJÍCÍ

Rodinný dům, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Pan Svozil je velice schopný makléř, který nám zařídil prodej domku. O nic jsme se nemusely starat, vše perfektně zařídil.

Ušetřil nám spoustu času s běháním po úřadech. Jeho přístup byl velice profesionální, za což mu velice děkuji.

Všem mohu vřele doporučit.

Jiřina Markusová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

S realitním makléřem Jiřím Ducháčkem jsem byla velice spokojená. Prodávali jsme byt 3+1. Na začátku spolupráce nám bylo vše srozumitelně vysvětleno, hlavně jak bude prodej probíhat, výše provize a co obnáší prodej přes RK. Pan Jiří Ducháček je neobvykle obětavý a flexibilní člověk, není pro něj problém se přizpůsobit potřebám zákazníka. Po odsouhlasení si podmínek a ceny za kterou nemovitost budeme prodávat se daly věci pohybu a za cca 3 měsíce byla naše nemovitost prodána, takto si představuji profesionální jednání a pracovní nasazení.Co se týče přepisu energii, smlouvy atd., vše zařídil pan Ducháček. Jestli mohu někoho doporučit, tak právě pana Ducháčka. Děkujeme za vše a pokud budeme ještě někdy my nebo někdo v našem okolí prodávat nemovitost budeme vždy doporučovat pana Ducháčka.

Mauerovi  - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Polička - MAKLÉŘ Petr Špirka

Děkuji panu Špirkovi za vstříctnost a ochotu při prodeji rodinného domku. Vše bylo perfektně zařízeno a vyřízeno.

Kuklová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

když jsme se rozhodli pro koupi nemovitosti , tak jsem měla opravdu strach z té administrativy kolem, ale díky Vám vše proběhlo bez problémů, vyšel jste nám vstříc jak jen to šlo. Vyřídil jste za nás  i to co jste nemusel.  Prostě profesionál, za to vše moc děkujeme.

Horákovi - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 2+1, Svitavy - MAKLÉŘ Jiří Ducháček

Dobrý den,

touto cestou bych chtěl vyjádřit velkou spokojenost s odvedenou prací, osobním přístupem a s velmi nadstandardním jednáním pana Ducháčka při zprostředkování prodeje nemovitosti ve Svitavách. Takových profesionálních lidí se znalostmi v oboru se vidí dnes vskutku málo a za mě mohu skutečně říci, že jsem se od samého začátku až do úplného konce kontraktu cítil ve velmi dobrých rukou. Ještě jednou mnohokrát za vše děkuji a přeji Vám i Vaší společnosti mnoho spokojených klientů jako tomu bylo u mne. 

Bc. Daniel Cach DiS. MBA  - KUPUJÍCÍ

Prodej pozemku, Gerhartice - MAKLÉŘ Lenka Martincová

 

Dobrý den, paní Martincová,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za spolupráci při koupi pozemku, především za Váš velmi profesionální a přitom osobní přístup, příjemné a ochotné jednání, skvělou komunikaci. Nějaký podobný pozemek jsme sháněli již několik měsíců, komunikovali jsme i s jinými realitními kancelářemi (makléři). A musím konstatovat, že jsme se nikdy nesetkali s tak vstřícným, rychlým a férovým jednáním jako u Vás. Zároveň chceme poděkovat nejen paní Martincové, ale také panu Špirkovi, který také měl velmi vstřícné a příjemné jednání. 

Rádi Vás doporučíme svým přátelům a známým. 

Svou práci děláte skvěle, tak by měla fungovat realitní kancelář !

Přejeme hodně úspěchů v další práci, ať se Vám daří.

Skovajsovi - KUPUJÍCÍ

Rodinný dům, Březina - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý den pane Svozile,

rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci při koupi našeho prvního domu. Komunikace byla výborná, vše probíhalo bez problémů a ke spokojenosti obou stran.

Spolupráci s Vámi můžeme jen doporučit!

Dana a Patrick Bajeneza - KUPUJÍCÍ

Rodinný dům, Březina - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý den pane Svozile,

moc děkuji za prodej rodinného domu v Březině. S Vaší prací jsem nadmíru spokojena, vše proběhlo podle mě v pohodě a pořádku. Jsem ráda, že jsem prodej zadala právě Vám.

Ještě jednou moc děkuji

Šejnohová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 2+1, Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Dobrý den,

rád bych touto cestou vyjádřil poděkování za zprostředkování a spolupráci při koupi bytu. V první řadě bychom poděkovali realitní kanceláři pana Špirky, díky které jsme i v téhle poměrně obtížné době, co se dostupnosti a cen nemovitosti týče získali náš byt. Díky velmi rychlému jednání přímo majitele pana Špirky, který nám hned při našem zájmu přiřadil paní Martincovou, která prodej bytu měla na starosti. Paní Martincová se s námi hned druhý den sešla a celý prodej probíhal velice vstřícně, profesionálně a férově, co se z pohledu klienta týče. Celý průběh koupě bytu dopadl nad naše očekávání a hodnotíme velmi kladně.

Realitní kancelář pana Špirky můžeme 100% doporučit, stejně jako jmenovitě paní Martincovou se 100% přístupem a nasazením.

Ještě jednou moc děkujeme!

Daniel + Karolína - KUPUJÍCÍ 

Prodej chalupy, Jamné nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

„Děkuji, Velmi dobrá spolupráce a férové jednání. Vše bylo provedeno nejrychleji, jak to šlo." 

Dan Holfeuer - KUPUJÍCÍ

Prodej chalupy, Jamné nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Dobrý den, rád bych zhodnotil práci realitní makléřky Lenky Martincové při prodeji mojí nemovitosti v Jamném nad Orlicí. Nemovitost jsem měl před tím u jiné RK cca rok a stále se prodej nedařil. Postupem času přišel čas na změnu. Na doporučení jsem oslovil tuto makléřku a po telefonické domluvě a osobním setkání se daly věci do pohybu a během několika málo měsíců byla nemovitost prodána. Rád bych vyzdvihl vysokou profesionalitu a servis od podepsání smlouvy o zastupování až po převod peněz z advokátní úschovy na můj účet a zároveň osobní přístup se šarmem jí vlastním. Vše proběhlo naprosto v pořádku k všestranné spokojenosti. Jsem moc rád, že jsem zvolil tuto RK a tuto makléřku a ještě jednou bych vám rád poděkoval. Všem mohu jen doporučit.

Aleš Prokopec - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej chalupy, Horní Čermná - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Dobrý den,
chci Vám ještě jednou poděkovat za kvalitní a vysoce profesionální prodej nemovitosti.
S přátelským pozdravem spokojený zákazník.

Jaroslav Šléz - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Žamberk - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat za spolupráci při koupi domu. Zejména bych chtěl vyzdvihnout práci pana Petra Špirky, který mi věnoval spoustu svého času i mimo pracovní dobu. Celý proces prodeje i koupě probíhal velice vstřícně, komunikace je nadmíru profesionální a vstřícná. Nejvíce však u pana Špirky oceňuji přátelský přístup.

Velké díky

Martin Cukor - KUPUJÍCÍ 

Rodinný dům, Moravská Třebová, Sušice - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Vážený a milý pane Svozile!

Děkujeme za Váš velmi profesionální a přitom osobní přístup, příjemné a pohodové jednání, skvělou komunikaci. Ocenili jsme bezproblémový průběh, bez zbytečných starostí a běhání po úřadech i klidnou atmosféru celého procesu.

Na začátku to vypadalo jako velký oříšek, ale díky Vám a Vaší paní se povedl původní záměr dovést k naší spokojenosti, i maminka vypadá spokojenější :-).

Když to shrnu - jsme rádi, že jsme oslovili právě vás a určitě bychom se na vás obrátili znovu. Velmi rádi Vás konkrétně doporučíme i ostatním.

Ještě jednou díky za Vaši práci!

Schulzovi - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej domu, České Libchavy - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Komunikace s Vámi byla rychlá a efektivní od začátku prodeje, nabídka zpracovaná velmi profesionálně včetně 3D modelů nemovitosti, které jistě pomohli dokreslit velmi profesionálně zpracovanou nabídku. 

Během prodeje pí. Martincová konzultovala veškeré kroky a výsledný kupující byl myslím zvolen ke spokojenosti realitní kanceláře i mě jako vlastníka nemovitosti. 

V průběhu jsem dostával informace, jako od RK ohledně finančního toku, tak od advokátní kanceláře, takže i spolupráce RK a vhodné AK celý proces výrazně zjednoduší a zefektivní.

Pokud vznikly v průběhu nějaké drobné otázky nebo věci k vyřešení, vždy jsme je byli schopni rychle vykomunikovat a vyřešit.

Pokud budu prodávat v budoucnu další nemovitost, určitě se obrátím na vás.

Díky

Škorpil Radovan - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 3+kk, Česká Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý den pane Svozile,

chtěl bych Vám za všechno moc poděkovat. Prodávat byt s Vámi byla velice profesionální a naprosto skvělá zkušenost! 

Rozhodně Vás doporučím dál. S Vámi se člověk nemusí vůbec o nic starat a ten byt jste mi prodal za mnohem větší cenu. 

Opravdu Vám moc děkuji. 

Vojtěch Pechanec - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Žamberk - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den pane Špirko,

chtěla bych Vám, ale i Vašim spolupracovníkům, touto cestou poděkovat za Vaše služby při prodeji rodinného domku mé mamky v Žamberku. Moje očekávání bylo zcela naplněno. Především bych chtěla poděkovat za to, že jste zařídil vyklizení domu a že jste vše dokázal vyřídit na dálku - vzhledem k mému trvalému bydlišti. Vaše služby mohu všem vřele doporučit. Jsem ráda, že jsem si mezi ostatními kancelářemi vybrala právě Vás. Ještě jednou moc děkuji.

Jiřina Mahnelová, Velký Šenov - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej pozemku, Svatý Jiří - Loučky - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Zpráva k prodeji stavebních parcel v Loučkách, které zabezpečovala firma REALITY Špirka prostřednictvím p.Martincové v r. 2021

===============================================================================================

1. firmu REALITY  Špirka ani p.Martincovou jsem před prodejem stavební firmy neznal

2. musím konstatovat, a to velmi rád, že jsem byl s její prací a celkovým zabezpečením prodeje naprosto spokojen

- odborná zdatnost

- velmi příjemné jednání při vysvětlování veškerých náležitostí

- konkrétní několikerá jednání přímo na stavební parcele

- velmi dobré zabezpečení veškeré agendy ve vztahu ke Katastrálnímu úřadu Ústí nad Orlicí, při jednání v advokátní kanceláři v Ústí nad Orlicí

- zasílání průběžných zpráv o postupu prodeje

 

Jaroslav Dostál a Bohumila Dostálová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Česká Třebová - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Ráda bych chtěla móóóc poděkovat společnosti Reality ŠPIRKA za prodej bytu, se kterým mi p. MARTINCOVÁ LENKA pomohla a vždy když jsem něco potřebovala, tak bez problémů mi vše vysvětlila. Je to moc sympatická a usměvavá mladá paní. Musím, ale také zmínit p. Špirku, také usměvavý a příjemný pán. S radostí a vlastní zkušenosti doporučuji REALITY ŠPIRKA. Děkuji za krásnou a rychlou spolupráci.

Bílá Renata - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 1+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

S Vaší prací jsem byl velmi spokojen. Zde bych vyzdvihl profesionalitu, rychlost a ochotu vyřešit jakékoli nastalé eventuality.

Děkuji

Tomáš Vala - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej chaty, Staré Město - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Zpětná vazba super. Nevěřil jsem, že se to tak rychle prodá. Jste dobrý makléř. Super spolupráce. 

Petr Piteĺ - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 1+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý den, pane Svozil, 

vše bylo ohledně obchodu v pořádku a s vaší prací a s přístupem jsem byla spokojena. 

Nenapadá mě nic na čem by bylo třeba zapracovat. 

 

Miroslava Veselá - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej chaty, Boršov - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Dobrý den pane Svozile,

nebylo nic co by bylo špatně ba naopak vše super budu doporučovat dál.

Žaneta Králová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Česká Třebová - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Paní Martincová, stručně řečeno, jsem byl s Vašimi službami spokojen a nenapadá mě nic, co bych mohl vypíchnout jako námět na zlepšení. Čili ještě jednou děkuji za zprostředkování a organizaci obchodu! Klidně se na Vás někdy v budoucnu obrátím!

Vít Peřestý - KUPUJÍCÍ

Prodej pozemku, Loučky - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Vážená paní Martincová,

chci vám touto cestou moc poděkovat za vysoce profesionální a zároveň milé a přátelské jednání při realizaci prodeje naší nemovitosti. Vše probíhalo díky vám hladce a na odborné úrovni. Ještě jednou moc děkuji.

PhDr. Eva Čečková - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej chaty, Dolní Čermná - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Děkuji Vám za zprostředkování prodeje chaty Dolní Čermná. Byla jsem s Vámi nadmíru spokojená. Měla jste charizmus, lidskost, pochopení. Ještě jednou veliké dík a do dalších pracovních dnů hodně úspěchů.

Suchá Věra - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej pozemku, Hlavná - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Ráda bych Vám poděkovala za milé, korektní  jednání. Při koupi pozemku jste mi vždy vyšla vstříc a i nad rámec Vaší pracovní doby jste se mi věnovala. Veškerá komunikace včetně přepsání pozemku na KÚ probíhalo bezproblémově. Pokud budu v budoucnu řešit prodej nemovitosti, ráda se obrátím na Vaši realitní kancelář Špirka, která ve mne zanechala dojem solidnosti.

Děkuji mockrát a myslím to upřímně

Blanka Zemanová - KUPUJÍCÍ

Garáž, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Paní Lenka Martincová se starala o prodej naší garáže v Moravské Třebové. Velice oceňuji její profesionální přístup, bezproblémovou a rychlou domluvu a hlavně lidskost a vstřícnost, se kterou se k celé věci postavila. Paní Martincovou mohu jen doporučit a moc jí děkuji za její služby. 
 

Hana Měchurová - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Velké Opatovice - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Pane Svozile, chci Vám moc poděkovat za zdařilý prodej, za všechnu tu práci a trpělivost co jste do toho vložil. 

Vše se zdařilo a tak ještě jednou veliké díky!

 

Božena Langerová - PRODÁVAJÍCÍ

Stavební pozemek, Kunčina - MAKLÉŘ Otakar Svozil

S Vaší prací jsme spokojeni byli, vše jste dotáhl do konce, my jsme se v podstatě o nic nestarali. Byl jste ochoten přijet kam bylo potřeba, abychom nemuseli pokaždé až do Třebové. Vše O.K., za spolupráci děkujeme.

Vám také přejeme hodně štěstí a zejména toho zdraví.

Veronika Horákovská - PRODÁVAJÍCÍ

Stavební pozemek, Kunčina - MAKLÉŘ Otakar Svozil

S Vaší prací jsem byla spokojena maximálně, dokonce jsem měla pocit, že spoustu věcí vyřizujete i nad rámec svých "povinností", ještě jednou moc děkuji 

MUDr. Ludmila Školařová - KUPUJÍCÍ

Byt 2+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

S Vaší prací i přístupem jsme byli velice spokojeni, ale omlouváme se Vám, nechceme být jmenovitě zveřejněni na internetu...

Přejeme hodně spokojených klientů

KUPUJÍCÍ

Byt 3+1, Líšnice - MAKLÉŘ Petr Špirka

Mile ráda zasílám referenci na spolupráci s Vámi, jelikož máme s manželem zkušenosti s několika různými realitními společnostmi, kdy jsme řešili pronájem prostor, koupi nemovitosti i prodej nemovitosti a naše dojmy byly někdy nemilé, jindy neutrální. Poprvé s Vaším přístupem, zejména trpělivou, vstřícnou a otevřenou komunikací, kdy jsme vždy věděli, že se můžeme na cokoliv zeptat a vždy nám bude sděleno potřebné, jsme skutečně spokojeni. Takto si představujeme práci realitního makléře se zázemím slušné realitky. Díky za Váš servis, jako kupující jsme byli, ačkoliv šlo o složitější případ, velmi spokojeni.

Přejeme hodně úspěchů v další práci, ať se Vám daří.

Karaszovi - KUPUJÍCÍ

Rodinný dům, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Já byl velmi spokojen. Nejvíce se mi líbilo, že bylo vše vždy předchystáno a nemusel jsem lítat po úřadech.

Mockrát děkuji :-)

David Korbička - KUPUJÍCÍ

Rodinný dům, Rudoltice - MAKLÉŘ Petr Špirka

Jsem velice ráda, že jsem si na doporučení zvolila realitní kancelář REALITY Špirka a přímo pana makléře pana Petra Špirku. Pan Špirka je jednoduše člověk na svém místě. Umí se vžít do prodávajícího, poradí, vysvětlí, zopakuje, je trpělivý, vnímavý a srdečný člověk. Velice mu děkujeme, že jsme díky němu prodali rodinný dům v Rudolticích i v době koronavirové pandemie. Pan Špirka je profesionál ve své branži, práce je určitě i jeho koníčkem, není mu cizí zodpovídat otázky i v pozdních hodinách, o sobotách i nedělích...Realitní kancelář REALITY Špirka budu určitě všude chválit a doporučovat.

Děkuji za obchod.

 

Petra Špiková - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Pan Svozil je úžasný makléř, ma skvělý přístup, se vším nám dokázal pomoci, vyřídit... Strašně ochotný člověk, jsem vděčná že jsem měla možnost mít za realitního makléře zrovna pana Svozila, potkala jsem hodně makléřů ale on byl nejlepší z nich, nemám co vytknout, strašně děkuji i za to že se s námi dokázal bavit i o věcech mimo prodej, podělil se s námi o své zážitky a podobně,jeho osobní přístup nemá chybu člověk se s ním hodně zasměje, dokáže povzbudit, moc děkuji i za jeho podporu, určitě s námi měl i nějaké ty nervy ale zvládl to pořád usměvavý a milý :) určitě doporučím dále a doufáme že se občas za námi staví alespoň na kavu i když ji nepije :D bude nám chybět komunikace s ním po těch pár měsících :). Kdyby to šlo dali by jsme mu velkou odměnu ještě jednou děkujeme za pomoc při prodeji nemovitosti a to že máte v týmu takového člověka za mě by si určitě zasloužil odměnu za makléře ne měsíce, ale roku.

Ještě jednou děkujeme

Šichová Kristýna a Josef Pospíšil - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Rádi bychom Vám touto cestou dodatečně poděkovali. Svým profesionálním a zároveň lidským přístupem jste naprosto předčila naše očekávání. Vše probíhalo naprosto bezchybně a okamžitě. Nejvíce si ceníme Vaší ochoty při vzniklém problému, kdy nám bylo oznámeno, že katastrální úřad provede vklad až po založení SVJ v domě, kde se prodávaný byt nachází. Ikdyž to bylo nad rámec smlouvy s RK, vše jste projednala s vedením družstva a samosprávy, sehnala právní a notářskou službu a osobně se zúčastnila schůze samosprávy, kde jste ochotně bydlícím podala potřebné informace. Po založení SVJ byl prodej bytu ihned dokončen.

Ještě jednou paní Jahodová za vše moc děkujeme, samozřejmě i ostatním, kteří se na prodeji bytu podíleli.

Po svých zkušenostech Vás budeme určitě doporučovat.

 

Přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

 

Soudkovi - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej pozemku, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Již jsem prodával druhou realitu (pozemek) přes realitní společnost a vždy jsem byl relativně spokojen. Ve vašem případě jsem byl ale naprosto spokojen. Vzájemná komunikace bez problémů a pro mě nejdůležitější co jsme si odsouhlasili to platilo i když to momentálně nebylo na papíře.

S čistým svědomím Vás doporučuji

Pavel Havlík - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Březová nad Svitavou - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Velice děkujeme za veškerou Vaší práci, která byla provedena opravdu profesionálně a bez žádných problémů. Je vidět, že svému oboru opravdu rozumíte a přejeme Vám do další práce mnoho úspěchu a pohody.

Ondrovi - PRODÁVAJÍCÍ

Chalupa 3+kk, Rohozná - MAKLÉŘ Petr Špirka

V červenci 2020 byla prodána naše nemovitost na Svitavsku. Spolupracovali jsme s p. Petrem Špirkou.
Rádi konstatujeme, že prodej se uskutečnil ve velice krátké době a na profesionální úrovni. P. Špirka se postaral úplně o všechno, my s manželkou jsme mu mohli naprosto důvěřovat. Byl na každé jednání stoprocentně připraven a celým prodejem nás vedl krok za krokem. Jeho přístup byl velmi vstřícný a lidský. Byli jsme velmi spokojeni.
Určitě Vaši společnost doporučíme známým, pokud budou nějakou realitní kancelář hledat.

Ulrichovi - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Rozstání - MAKLÉŘ Otakar Svozil

My jsme s Vámi byli velice spokojeni. Vždy jste nám ochotně poradil, jak osobně, tak telefonicky. Jste příjemný člověk, který této práci rozumí, ve všem se orientuje a dělá ji rád.. Přejeme hodně dalších úspěchů. A budeme rádi, když někdy kolem pojedete a uvidíte, jak se domeček postupně mění. 

Monika Lazecká, Antonín Myslikovjan - KUPUJÍCÍ

Rodinný dům, Rozstání - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Ano, můžu potvrdit, že Vše probíhalo v naprostém pořádku. Vaše jednání bylo vždy příjemné a profesionální. Moc děkuji za pomoc s prodejem a novým majitelům přeji Vše nejlepší a krásné bydlení.

Martin Elis - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Rozstání - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Pane Svozile,

byla jsem spokojená s naším obchodem, prodej proběhl v pořádku, ještě jednou moc děkuji, byli jsme ušetřeni mnoha starostí spojených s prodejem. 

Jitka Nepeřilová - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 1+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Chtěla bych moc poděkovat panu Otakaru Svozilovi za prodej bytu 1 + 1 v Moravské Třebové. Měli jsme velké štěstí, že se nám podařilo spolupracovat právě s panem Svozilem. Jeho přístup byl ve všech směrech profesionální a velice lidský. Vždy splnil vše co slíbil. Vše probíhalo naproste bezchybně. Byli jsme spokojeni a budeme jeho služby doporučovat dál.

Milena Ptáčková - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 1+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Byla jsem moc spokojena. Doporučila jsem Vás kamarádům i kamarádkám. Já, kdybych potřebovala pomoc při koupi či prodeji, tak se na Vás zase obrátím. 

PaedDr. Helena Mazalová - PRODÁVAJÍCÍ

RD Vendolí - MAKLÉŘ Otakar Svozil

U své první a tuším poslední koupě nemovitosti jsem nemohla natrefit na lepšího makléře. 

Byla jsem s Vaším přístupem, rychlostí, schopností informovat naprosto spokojená. 

Takže kdyby jsem se rozhodla přecejen nakonec kupovat něco dalšího, rozhodně bych neváhala se na Vás obrátit. 

Adriana Gažarová - KUPUJÍCÍ

RD Kanice - MAKLÉŘ Otakar Svozil

 Děkuji moc za ochotu a pomoc s prodejem. Přeji hodně štěstí v zaměstnání i v soukromém životě. Ať se daří.

Radek Černý
- PRODÁVAJÍCÍ

RD Jaroměřice - MAKLÉŘ Hana Jahodová

 

Komunikace s Vámi byla na vynikající úrovni ,opravdu velmi profesionální a zároveň velmi lidský přístup. Už to ,že jste brala telefony prakticky v jakoukoliv denní /večerní/ dobu a snažila se trpělivě obeznámit nebo vysvětlit další postupy ,za mě ,potažmo Nás -super. Dnes už víme ,že na boj s nekonečnou státní byrokracií bychom sami dost možná nestačili a bez Vás byli někde v polovině. Paní Jahodová , jste milá ,sympatická a velmi pracovitá makléřka ,kterou můžeme jen doporučit. Ve světě realit jste opravdová profesionálka.

Tomáš Březík s rodinou - PRODÁVAJÍCÍ

  

RD Svitavy - MAKLÉŘ Hana Jahodová

 

Děkuji velice paní Jahodové za zprostředkování prodeje rodinného domu. Oceňuji profesionální přístup, flexibilitu, vstřícnost a rychlé jednání. Vše proběhlo v naprostém pořádku a ráda služby paní Jahodové doporučuji dalším klientům.

MUDr. Hana Pachovská - PRODÁVAJÍCÍ 

Chalupa 1+1, Hejnice - MAKLÉŘ Petr Špirka

Velmi děkuji panu Špirkovi a jeho kanceláři za rychlé, bezproblémové a účinné provedení celou transakcí ohledně prodeje stavby a pozemku v Hejnicích.
Vstřícnost, ochota vše vysvětlit a se vším důležitým pomoci se hodí především v situaci, kdy nežijete přímo v oblasti, kde se nabízená nemovitost nachází, což byl i náš případ.

Vlastimil Kaiser - PRODÁVAJÍCÍ
 

Byt 1+1, Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Petr Špirka

Velmi děkuji za exkluzivní služby kanceláři Reality Špirka a především panu Špirkovi při prodeji bytu v Ústí nad Orlicí - Hylvátech.

U pana Špirky oceňuji především profesionalitu, důvěryhodnost, serióznost a přátelský přístup.

Tyto vlastnosti nejsou v dnešním světě a tudíž ani v realitním světě samozřejmostí.

Irena Pytlíková - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Kunčina - MAKLÉŘ Otakar Svozil

 

Spolupráce s Vámi byla výborná. S Vaší prací jsem byla spokojena. Vše jste nám pomohl vyřešit ke spokojenosti na obou stranách.

Děkuji Vám za vaši flexibilitu a ochotu nám cokoliv vysvětlit a pomoci vyřídit. Mohu Vás jen a jen doporučit.  

Rolínková Michaela - PRODÁVAJÍCÍ

  

Rodinný dům, Kunčina - MAKLÉŘ Otakar Svozil

 

Naše spolupráce s panem Svozilem na prodeji našeho domu byla dobrá a vše proběhlo podle očekávání.

Ke všemu byl výborný přístup,ochota poradit a být napomocen s řešením.

Byla to dobrá spolupráce.

Tímto děkuji za realizaci prodeje.

Lubomír Kadlec - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům, Kunčina - MAKLÉŘ Otakar Svozil

Vše probíhalo perfektně v naprostém pořádku, díky za vše   

Gregor Miko - KUPUJÍCÍ

Prodej, byt 2+1, Náchod, ul. Kladská - MAKLÉŘ Petr Špirka

 

 

S Vašimi službami jsem byl maximálně spokojen. Příjemně mě překvapil Váš individuální, vstřícný a lidský přístup. Jednání s Vámi bylo vždy velice příjemné a díky Vašemu sympatickému vystupování jsem k Vám rychle získal důvěru. Celý proces proběhl hladce a bez problémů. Veškeré dokumenty byly vždy profesionálně připravené a vše co bylo dohodnuto, bylo také dodrženo. Jednoduše řečeno, slogan na stránkách Vaší realitní kanceláře je naprosto pravdivý. Skutečně jste pohodová realitka s osobním přístupem. Každému Vás můžu jedině doporučit. Děkuji za Vaše služby a přeji Vám i všem kolegům a kolegyním mnoho stejně spokojených klientů do budoucna.

Jakub Uhlíř 

Chalupa 3+1, Chrastová Lhota - MAKLÉŘ Hana Jahodová

 S Vaší prací jsme byli maximálně spokojení a Vaši realitní kancelář mohu určitě doporučit.

Miroslav Švancara - PRODÁVAJÍCÍ

Chalupa 3+1, Chrastová Lhota - MAKLÉŘ Hana Jahodová

 

Děkujeme za spolupráci při nákupu nemovitosti. Přestože nás nedořešený pasport poněkud zdržel, měli jsme z našich jednání vždy velmi dobrý pocit. Děkujeme za maximální snahu o rychlé jednání, precizní a přehlednou přípravu všech potřebných listin a dokumentů, u kterých jste vždy jasně označila, co s nimi udělat. Dále děkujeme za vstřícnost při hledání místa i času pro podpisy smluv a okamžité řešení jakýchkoli našich dotazů či požadavků. Servis Vaší realitní kanceláře i advokátní úschovy byl kvalitní a na jednání s Vámi budeme rádi vzpomínat.

Přejeme Vám další úspěšné zakázky, hodně zdraví a mějte se dobře.

Marta Vítková - KUPUJÍCÍ

  

Byt 1+1, CP 36 m2, DV, Česká Třebová - MAKLÉŘ Petr Špirka

 Chtěla bych poděkovat panu Špirkovi za jeho zprostředkování prodeje bytu 1+1 v České Ttřebové. Velice příjemný pán, sympatický a velice vstřícný, vždy usměvavý a hlavně je profesionál! Ve všem se velice dobře orientuje, rozumí své práci a jeho přístup ke klientům je prostě perfektní. Dostala jsem na něj typ a jsem za něj moc ráda. Doporučím Vás dál pane Špirka, byla jsem moc spokojená a kdybych měla další byt nebo dům na prodej, chci jedině Vás! Ještě jednou za všechno moc děkuji.
Renata Kabelková - PRODÁVAJÍCÍ
 

Rodinný dům 4+1, zahrada, Třebařov - MAKLÉŘ Petr Špirka

Pane Špirko,

rád bych Vám velice poděkoval za Váš profesionální i lidský přístup při realizaci prodeje RD v Třebařově.

Od samého počátku vše probíhalo rychle, účelně a bez průtahů k mé naprosté spokojenosti.

Zajištění kompletního servisu ohledně všech potřebných náležitostí  bylo ve velmi krátkých lhůtách, prostě kdo chce prodat nebo koupit, tak jedině přes Vaší RK-Špírka. Jsem moc rád, že jsem v početné nabídce realitních makléřů zvolil právě Vás.

Přeji hodně dalších úspěchů  ve Vaší práci.

Pavel Růžička - PRODÁVAJÍCÍ

  

Rodinný dům 3+1, garáž, zahrada,Rozstání - MAKLÉŘ Hana Jahodová

S vašimi službami a realitní kanceláří jsem byl velice spokojen, všechno dopadlo na výbornou a ještě dříve než jsme plánovali , vše absolutně bez problémů, ať se jednalo o schůzky či smlouvy a předání nemovitosti . Jakmile někdo z okolí bude potřebovat, doporučím vás i realitní kancelář.Děkuji za spolupráci a za možnost žít s rodinou ve vlastním domě.

Pavel Hadra s rodinou, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

RD 2+1, garáž, zahrada, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Petr Špirka

Moje zkušenost se společností Reality Špirka.

Kupoval jsem dům v Moravské Třebové přes tyto reality a musím říct, že vše bylo na nejvyšší profesionální úrovni.Veškeré domluvené termíny schůzek byly na čas, potřebné dokumentace vyřízeny včas, převody peněz i práce s jejich advokátní úschovnou byla bezproblémová.Můžu vřele doporučit a rád budu doporučovat svým známým.

Pavel a Blanka Šenkýřovi, Nová Ves - KUPUJÍCÍ


  

Stavební pozemek, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Děkuji za vyřízení obchodu a Vaše služby. Spolupráce s Vámi byla příjemná, profesionální a rychlá. Pokud budu noci rád Vás jako makléřku doporučím dál.

Inf. Petr Kantořík, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

 

Byl jsem moc spokojený. Vše proběhlo v pořádku.


Ondřej Srnec, Moravská Třebová - PRODÁVAJÍCÍ

RD 4+kk, Lanškroun - MAKLÉŘ Petr Špirka

Milý pane Špirko, rádi bychom Vám poděkovali za pomoc s prodejem babiččina domu. Váš pohodový přístup, myslím, přesvědčil i naši babi. Na základě předchozích zkušeností s Vámi víme, že se můžeme pustit do jakéhokoliv prodeje či koupě. Ochotně vždy vysvětlíte i sebehloupější dotaz. Ještě jednou moc děkujeme. 


Kateřina Kopecká, Lanškroun - PRODÁVAJÍCÍ

 

   

     

RD 4+1, Staré Město u Moravské Třebové - MAKLÉŘ Petr Špirka

 Dobrý den pane Špirko, s Vaší společností i s Vámi jako realitním makléřem, který mi byl nápomocen ve všech směrech ohledně koupi rodinného domu čp. 29 ve Starém Městě u Moravské Třebové, z mé strany je maximální spokojenost a velice si cením vaší ochoty řešení vzniklých problémů, které nastaly při financování mojí bankou, díky vám vše dopadlo na jedničku a mohu konečně bydlet ve svém. Moc vám za vše děkuji a vřele vás doporučím svým známým.  

Jan Žvátora, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

Byt 3+1, Moravská Třebová, ulice Sluneční - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Jelikož jsem v dědickém řízení získal nemovitost a tuto jsem chtěl prodat, sháněl jsem nějakou realitní kancelář. Dostal jsem od několika přátel samé kladné reference na makléřku paní Hanu Jahodovou, kterou jsem  oslovil a ona ochotně ten den přijela a vzala si můj požadavek do svých rukou.
Se službou včetně veškeré komunikace, kterou jsem s paní Jahodovou po celou dobu od začátku až do úplného závěru vedl jsem byl na (100%) spokojen. Nemohu posuzovat za druhé, ale musím uvést tu skutečnost, že  stejnou komunikaci a maximální odbornost prokázala i při vlastním předání nemovitosti nové majitelce paní Hédlové. Proto musím opakovaně uvést, že s paní Jahodovou jsem byl velice spokojen a nemám žádný námět ke zlepšení její činnosti. Moje celkové hodnocení výše uváděné makléřky: je velmi spolehlivá, dochvilná a její přístup ke svým klientům je velmi kladný. Za její přístup a veškeré prokázané úsilí by nebylo od věci, aby byla dle možností společností  oceněna.  
Společnost jako celek nelze hodnotit na základě jedné osoby, ale pokud je v této společnosti více takových zodpovědných makléřů  jako je paní Jahodová nelze celou společnost hodnotit jinak jak kladně. Je předpoklad, že celá společnost má zájem být nositelkou dobré pověsti, ale vše je v lidech.
Josef Daněk, Krymská 378/13, Starý Lískovec, 625 00 Brno

Josef Daněk, Brno - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 3+1, Moravská Třebová, ulice Sluneční - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den paní Jahodová, spolupráce s Vámi byla v naprostém pořádku. Příjemné vystupování, komunikace a vše bylo zařízené v domluvených termínech. Veškeré potřebné informace jste vždy poskytla včas (i mimo pracovní dobu), vyřizování katastru, nabídka pomoci při vyřizování hypotéčního úvěru, atd. Předání bytu proběhlo bez jakýchkoliv komplikací. Děkuji za Vaši spolupráci.

Hédlová M., Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

RD 4+1, Staré Město u Moravské Třebové - MAKLÉŘ Petr Špirka

Vážený pane Špirko,
přijměte prosím poděkování za úspěšnou spolupráci při prodeji našeho rodinného domu.
Oceňuji Váš vysoce profesionální přístup během celého obchodního případu. Oceňuji výbornou znalost problematiky a postižení všech možných eventualit, které by se mohly v případu vyskytnout. Dále skvělou komunikaci a okamžitou odbornou reakci na potřeby klientů, jak naše, jako prodávajícího, tak strany druhé, kupujícího. Celá transakce proběhla naprosto přesně dle dohody a časového plánu.
Považuji se za náročného zákazníka a konstatuji, že s Vašimi službami jsem byla velmi spokojena. V případě potřeby bychom se znovu obrátili právě na Vaši realitní kancelář. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů a ať se Vám i Vašim kolegům daří.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
Ing. Kateřina Tajovská
 

Ing. Kateřina Tajovská, Boskovice - PRODÁVAJÍCÍ

RD, Třebařov, okres Svitavy - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den, zkušeností s realitními kancelářemi máme více než dost a proto můžeme říct, že spolupráce s paní Jahodovou byla jedna z nejlepších. Paní Jahodová je velmi milá, vstřícná a ochotná. Velmi mile nás překvapila při předání nemovitosti s menším dárkem ( s tím jsme se ještě nesetkali :) ) A i když už je dávno prodáno a předáno, i tak je stále ochotná poradit a pomoci. Toho si velmi ceníme a mnohokrát děkujeme. Všem můžeme vřele jen a jen doporučit.

Manželé Dajčarovi, Olomouc - KUPUJÍCÍ

RD, Lázy - Městečko Trnávka, okr. Svitavy - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den paní Jahodová. Chtěl bych vám touto formou poděkovat za bezproblémové a urychlené vyřízení jak na katastrálním úřadě, tak i zprostředkování komunikace mezi prodávajícími a mnou při koupi mého již nového domu… vše probíhalo bez jakýchkoliv problémů a s vaší realitní kanceláří a především s Vámi jsem byl nad míru spokojen. Přeji Vám mnoho dalších úspěchu  jak v pracovním tak i osobním životě. S pozdravem R. Šašinka

Šašinka - KUPUJÍCÍ

Byt 3+1, Moravská Třebová, ul. B. Němcové - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den, s paní Jahodovou jsem byl velice spokojen. Zařídila od A do Z vše co bylo potřeba. Prodej bytu proběhl hladce a bez komplikací. Paní Jahodovou vřele doporučuji všem.

David Girgle, Moravská Třebová - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 2+1, Lanškroun, ulice Vančurova - MAKLÉŘ Petr Špirka

Pořizování bytu s makléřem p.  Špirkou byla bezstarostná a bezproblémová záležitost. Jeho profesionální
a přátelské vystupování při každém jednání přinášelo pohodu a spokojenost. Spolehlivě a obětavě
organizoval a zařizoval co bylo potřeba, celý proces nákupu proběhl pro nás naprosto klidně
a spokojeně. Jsem rádi, že jsme se seznámili s p. Špirkou a jeho služby budeme vždy doporučovat. Těší nás,
že ještě existují takoví lidé jako p. Špirka, je to člověk na svém místě.
Přejeme mnoho spokojených a vděčných klientů.

Jiří Mannel a Miloslava Lněničková, Lanškroun

Byt 2+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Vážená paní Jahodová, chci Vám poděkovat za velmi kvalitní práci, kterou jste pro mě odvedla při nákupu a pronájmu nemovitosti v Moravské Třebové. Oceňuji velmi dobře připravené jednání s klienty a kvalitní bezchybné dokumenty, kterých je v celém procesu nákupu a pronájmu nemovitosti opravdu hodně. Líbí se mi grafické zpracování jak dokumentů a dalších materiálů, vše je srozumitelné a přehledné. Každé jednání bylo z Vaší strany vedeno profesionálně a hned po prvním setkání jsem získal jistotu, že jsem v dobrých rukou a že se mohu na Vás spolehnout. To je v dnešní době velmi cenná zkušenost. Na trhu je dnes tolik "realitních kanceláří a makléřů", záměrně jsem použil uvozovky, protože tyto společnosti se takto neoprávněně označují a klient se nestačí divit, co všechno musí kontrolovat a opravovat a kolik zbytečných bezvýsledných jednání musí absolvovat. Rozhodně se na Vás a vaší společnost obrátím při dalších záměrech s realitami a doporučím Vás svým známým, ještě jednou Vám moc děkuji.

Ing. Pavel Šafařík, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

Chalupa, Jablonné nad Orlicí, ulice Potoční - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den pane Špirko, s radostí píši pár postřehů a připomínek k Vaší práci realitního makléře.  Na začátek bych uvedl, že připomínku k Vaší práci – tedy negativní – nemám žádnou, neboť musím uznat, že jste profesionál na svém místě. Vaše jednání a to nejen vystupování, ale i komunikační, bylo skvělé, plně vystihující situaci a vždy o krok před položenou otázkou. Celým problémem, mám na mysli prodej nemovitosti a s tím spojený náročný i administrativní proces, jste mne provedl jak letním sadem bez zaváhání,  k mé plné spokojenosti. Rovněž tak musím vyzdvihnout Vaši propracovanou spolupráci i s ostatními účastníky řízení a to jak Vaší kolegyní na telefonu, tak AK (úschova) a další. Na závěr  a to musím opravdu velmi ocenit je Vaše časová flexibilita, kdy jste mi opravdu vyšel maximálně vstříc, plně si vědom dojezdové a časové náročnosti mé přítomnosti. Doufám, že takto pracující i ostatní makléři u jiných realitních kanceláří a pokud ne, tak z Vaší strany to byl opravdu luxusní nadstandard poskytovaných služeb. Vaši realitku budu doporučovat Všem lidem, kteří chtějí mít jistotu, že vše bude OK s maximální rychlostí, právně nezpochybnitelné a pečlivě zpracované. Ještě jednou děkuji s pozdravem Zdeněk Máchal, prodej chaloupky Jablonné nad Orlicí, Potoční 56.

Zdeněk Máchal, Praha - PRODÁVAJÍCÍ

RD, Boršov u Moravské Třebové, okr. Svitavy - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den pane Špirko. S Vašimi službami jsem byl velice spokojen, všechno klaplo vždy tak, jak jsme naplánovali, nebyly žádné problémy, domluva rychlá a bezproblémová. Když bude někdo z okolí potřebovat, rozhodně Vás doporučím jako spolehlivého makléře a spolehlivou realitní kancelář, děkuji za supr spolupráci, s pozdravem spokojený zákazník Jan Labounek :)

Jan Labounek, Moravská Třebová - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 3+1, Brněnec, okres Svitavy - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Špirkovi za velice profesionální postup při prodeji našeho bytu. Po špatné zkušenosti s jinou společností jsme byli překvapeni seriózním, spolehlivým a hlavně osobním přístupem pana Špirky od seznámení se s nemovitostí, nafocení, domluvou prohlídek, zajištění veškeré dokumentace až po podepsání smluv. Jednání s panem Špirkou byla vždy otevřená, přátelská a co jsme si dohodli, vždy splnil. Bylo nám ctí, že jsme měli možnost se s ním seznámit a jeho služby všem doporučujeme.
Přejeme panu Špirkovi  mnoho spokojených klientů.

Karel a Marie Jílkovi, Brněnec - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 3+1, Svitavy - PRONÁJEM - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobry den, se službami a přístupem pani Jahodové i s průběhem celého procesu pronájmu jsem maximálně spokojená. 
S pozdravem

Bc. Tereza Macatova, Jednatelka spolecnosti BON-CAR Svitavy, s.r.o. 
 

RD, Městečko Trnávka, okres Svitavy - MAKLÉŘ Petr Špirka

Předem bych chtěl poděkovat za zdárné a úspěšné dokončení takového složitého obchodu. Jinak nemáme žádné záporné připomínky ke službám Vaši realitky ba naopak jsme byli s průběhem a servisem, který byl v zastoupení pana makléře Špirky na výbornou. Zhruba vyjmenuji par důvodů a to pro nás jako klienta kupujícího. Za prvé perfektní komunikace, dále zajištění co nejméně finančního rizika a v neposlední řadě kvalitní právní ochrana. Konkrétně v našem případu to bylo složité s tzv. zástavním a podzástavním právem od nebankovního věřitele, takže to bylo o to složitější, ale přes všechny s tím spojené nástrahy si pan Špirka a jeho tým skvěle poradili. Můžu za sebe i manželku jen doporučit, prostě realitní kancelář splnila naše očekávání s perfektním servisem. Tímto zároveň mnohokrát děkuji rel. makléři panu Špirkovi a jeho týmu. S přátelským pozdravem Uvízlovi.

Svatopluk Uvízl, Lubnice - KUPUJÍCÍ

Byt 3+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

S celkovým řízením nabídky, prohlídky a následné koupi nemovitosti jsem maximálně spokojený. Vstřícné jednání, bezproblémová komunikace. Vše bylo řešeno v dobré a pozitivní atmosféře. Nedošlo k žádným zbytečným prodlevám. Na první zkušenost s koupí nemovitosti jsem spokojený a rád, že vše proběhlo bez jediného problému. Na paní Jahodovou se obrátím jako na prvního člověka pokud budu chtít řešit koupi, prodej nebo pronájem nemovitosti! Ve všech situacích působila profesionálně, upřímně a byla s ní skvělá spolupráce!

Petr Čížek, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

Byt 3+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den, 
se službami realitní kanceláře jsme byly spokojení. Služby makléřky paní Jahodové, jsme využili při nákupu rodinného domu  a při prodeji dvou bytů. Všechny prodeje proběhly na vysoké úrovní ke spokojenosti všech zúčastněných. Možná bych jenom trochu zjednodušila  znění kupních smluv. 
S pozdravem

Ing. Eva Musilová, Moravská Třebová - PRODÁVAJÍCÍ / KUPUJÍCÍ

RD, Ústí nad Orlicí, ulice Kladská - MAKLÉŘ Petr Špirka

V prostředí prodeje nemovitostí se vyskytuje velké množství realitních kanceláří, které nabízí spolupráci. Ovšem najít takovou, u níž je hlavní prioritou kvalita nabízených služeb s cílem zdárného prodeje nemovitosti „se vším všudy“, je nelehký úkol. Teď (po zdárném prodeji rodinného domu) si dovolím tvrdit, že naprosto vyniká mezi ostatními. Spolupráce s panem Špirkou a ostatními členy týmu probíhala na vysoké profesionální úrovni, zároveň však v přátelském prostředí. Od uzavření dohody po vyplacení kupní ceny probíhalo vše dle plánu, vzniklé komplikace pan Špirka profesionálně a s jistotou vyřešil a spolupráce s ním byla příkladná. Pana Špirku a jeho asistenty/ky mohu bez výhrady doporučit komukoliv, kdo ocení kvalitu, připravenost, cílevědomé, profesionální a přátelské jednání.

Bc. Dominik Štrup, Ústí nad Orlicí - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 2+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké poděkování paní Haně Jahodové. Je to velice milá,ochotná a hlavně moc šikovná paní, která nám ve velice krátké době pomohla s prodejem našeho bytu. Zařídila vše potřebné a my se nemuseli vůbec o nic starat. Ještě jednou moc děkujeme za vaši vstřícnost, fajn komunikaci a přejeme vám mnoho dalších, spokojených klientů,jako jsme byli my.

Jana Belejová, Moravská Třebová  - PRODÁVAJÍCÍ  

Dobrý den, děkuji za spolupráci s Vámi. Komunikace byla velice srozumitelná. Paní Jahodová mi vše pečlivě vysvětlila, jaký bude postup a jaký časový horizont koupě bytu asi zabere. Na mé další dotazy vždy ochotně odpovídala (po telefonu jsem jich měla několik). Celkové hodnocení: 1

Mgr. Božena Hendrychová - KUPUJÍCÍ

RD, Křenov, okres Svitavy - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, devět měsíců jsem se prostřednictvím jiných realitních kanceláří snažila prodat dům, ale neúspěšně - pomalu mi hrozily existenční problémy...až jsem objevila v inzerci pana Špirku. Hned po prvním seznámení s nemovitostí mi pan Špirka navrhl objektivní možnosti prodeje v návaznosti na danou lokalitu. Do třech měsíců byl dům prodán. Pan Špirka je člověk na svém místě, příjemně se mi s ním jednalo, má profesionální i lidský přístup a jeho služby i mohu opravdu doporučit. Pane Špirka moc Vám děkuji.

Liebichová Jitka, Jamné nad Orlicí - PRODÁVAJÍCÍ

RD, Moravská Třebová, ulice Jiráskova - MAKLÉŘ Petr Špirka

Se službami realitní kanceláře jsme byli velice spokojeni. Pan Špirka nám zprostředkovával prodej bytu a zároveň koupi rodinného domu. Vše naplánoval a zařídil tak, aby oba obchody perfektně navazovaly. Děkujeme za profesionální přístup a výbornou komunikaci. Realitní kancelář všem vřele doporučujeme.

Monika a David Mikešovi, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ / PRODÁVAJÍCÍ

Byt 2+1, Ústí nad Orlicí, ulice Dukelská - MAKLÉŘ Petr Špirka

Z realitních kanceláří působících v Ústí n./O. jsem po oslovení několika realitek, vybrala nakonec právě pana Špirku a byla to správná volba. Pan Špirka, který nám celý prodej zprostředkoval, dodržel vše, na čem jsme se domluvili, jednání bylo velmi seriózní, rychle našel i zájemce a samotný prodej zdržel akorát katastrální úřad a jeho lhůty, jinak šlo vše, jako po másle. :-) Nutno také podotknout, že jsme se vůbec nemuseli o nic starat, vše za nás bylo vyřízeno. Takže panu Špirkovi děkuji, za jeho skvělý a profesionální přístup a přeji mu mnoho dalších spokojených klientů, takových, jako já ;-).

Monika Burdová, Svésedlice - PRODÁVAJÍCÍ

RD, Rychnov na Moravě - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den,
se službami společnosti jsem byl spokojen, zvláště bych chtěl pochválit a poděkovat panu Špirkovi.
Splnil všechna očekávání a v krátkém čase.

Josef Henzl, Rychnov na Moravě - PRODÁVAJÍCÍ

Chalupa, Jakubovice u Lanškrouna - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, přes RK jsme si koupili chaloupku v Jakubovicích. Jednaní bylo rychle a naprosto bezproblémové. Zvláštní poděkovaní patří panu Špirkovi. Každému, kdo chce prodat nebo koupit nemovitost tuto realitní kancelář vřele doporučujeme.

manželé Smolkovi, Rudná - KUPUJÍCÍ

Byt 2+1, Polička - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Spokojenost s realitní společností a paní Jahodovou. Prostřednictvím paní Jahodové, jsme prodávali nemovitost. S realizací 
prodeje jsme byli spokojeni z důvodu zajištění všech dokumentů a formalit potřebných k podpisu smlouvy i převodu nemovitosti. Pokud v budoucnu budeme potřebovat opět služeb realitky rádi využijeme.

Roman Schauer, Pardubice- PRODÁVAJÍCÍ

Byt, Jablonné nad Orlicí, ul. Nad Školou - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, pan Špirka je makléřem, který na mne od začátku působil profesionálně. Mohla jsem se spolehnout na to, že na čem jsme se domluvili, vždy také platilo. Mohu doporučit pro jeho komunikativnost, schopnost operativně a rychle řešit nastalé situace během prodeje nemovitosti. Reagoval rychle, jak telefonicky, tak emailem i během víkendu či večerních hodinách. S jeho službami jsem byla navýsost spokojená.

Hedvika Dolečková, Jablonné nad Orlicí - PRODÁVAJÍCÍ

RD, Chotovice, okres Svitavy - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, chtěli bychom vyjádřit díky panu Špirkovi za perfektně odvedenou práci při prodeji naší nemovitosti. Svým profesionálním přístupem, spolehlivostí, pohotovou reakcí na nově vzniklé skutečnosti, a také svým příjemným vystupováním za jakýchkoliv okolností dovedl celou naši transakci až ke zdárnému konci a nemovitost byla v pořádku předána novému majiteli.

Jakub a Jana Červenkovi, Lutín - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 2+1, OV, Bělá nad Svitavou - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o moji zkušenost s realitní kanceláří.
Měla jsem problémy s prodejem bytu. Od prvního telefonického kontaktu, kdy jsem náhodně reagovala na inzerát a byl mi přidělen pan Špirka, se vše obrátilo k lepšímu. Na první informativní schůzce jsme probrali všechny možnosti, klady i zápory, bylo mi nabídnuto řešení mé situace, ale vše probíhalo bez jakéhokoli nátlaku. Prohlídky zájemců o prodávaný byt byly profesionální. Kvůli nekorektnímu zájemci nastaly potíže, ale i s těmi si realitní kancelář poradila. A byt byl prodán vzhledem k možnostem celkem rychle. Chtěla bych poděkovat Vaší realitní kanceláři a jmenovitě panu Špirkovi za profesionální i lidský přístup. Mohu Vás opravdu doporučit. Přeji Vám mnoho stejně spokojených zákazníků.

Pavla Holasová, Bělá nad Svitavou - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, byt 2+1, Polička, ulice Střítežská - MAKLÉŘ Petr Špirka

Při koupi bytu s realitní kanceláří a panem makléřem Petrem Špirkou jsem byla velice spokojená. Příjemné vystupování a profesionalita byla při každém jednání. Mohu jen doporučit s pozdravem.

Marie Vojtová, Polička - KUPUJÍCÍ

Řešení exekucí na nemovitosti jiné RK - MAKLÉŘ Petr Špirka

Pan Petr Špirka pro nás řešil exekuce majitele domu, který jsme kupovali přes jinou realitní kancelář. Pan Špirka vystupoval profesionálně, rychle se orientoval v problematice, nabídl nám možná řešení a vše, na čem jsme se dohodli, splnil v daném termínu. Komunikace s ním byla příjemná, vše nám vysvětlil a byl vždy k zastižení, což po špatných zkušenostech s jinou firmou zvláště oceňuji.

Iva Šilarová, Česká Třebová - KUPUJÍCÍ

Prodej, byt 4+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Vážená paní Jahodová, zdravím a děkuji za zprávu o úspěšném ukončení našeho obchodu. Při této příležitosti bych vám chtěl poděkovat za vstřícnost a věcnost při našich jednáních, oceňuji hlavně to, že všechna naše ujednání byla dodržena tak, jak bylo dohodnuto a byl jsem pravidelně informován o průběhu našeho obchodu.

Vám osobně přeji hodně úspěchů ve vaší práci, rovněž tak i osobních. Samozřejmě můžete počítat s tím, že vás jako realitní makléřku budu doporučovat.

Radek Rozehnal, Moravská Třebová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej byt 4+1, OV, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Na realitní makléřku paní Jahodovou, jsem se obrátila s prodejem svého bytu na doporučení kamaráda. Musím říct, že skutečnost ještě naprosto předčila mé očekávání. Naprosto profesionální a milé vystupování paní makléřky, okamžité zprostředkování zájemce o koupi a průběžné informování realitní kanceláří o veškerých úkonech, včetně přijetí platby do advokátní úschovy, bylo samozřejmostí. Děkuji a ráda Vašich služeb znovu využiji.

Marcela Tošovská, Svitavy - PRODÁVAJÍCÍ

Rádi bychom vyjádřili maximální spokojenost s makléřkou paní Hanou Jahodovou. Od samého začátku bylo vše na profesionální úrovni a ze strany paní Jahodové se nám dostávala nadstandardní péče. Doposud jsme s koupí bytu neměli žádné zkušenosti a bez paní Jahodové bychom to těžko takto zvládli. Vše probíhalo dle našich představ a velice rychle, od advokátní úschovny, komunikace s katastrem nemovitostí, bankami, až po přepsání služeb z původních majitelů na nás. Tuto realitní kancelář, zejména paní Jahodovou, mohu všem vřele doporučit.

Tomáš a Barbora Švichký, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ                                                                           

Prodej, zemědělská usedlost, Horní Lipka - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den, moc by jsme chtěli poděkovat panu Špirkovi a jeho kolegyním za zprostředkování koupě statku na Horní Lipce č.p.65. Výborná spolupráce, seriozní a rychlé jednání. Vše proběhlo k naší úplné spokojenosti, vaši realitní společnost doporučuji všem, kdo si není jist v právních úkonech a jednání na úřadech. V podstatě jsme se nemuseli starat o nic a vše bylo vyřízeno do 3 měsíců. Přejeme hodně spokojených klientů, tak jako jsme byli my.

Jiří Durna, Králíky - KUPUJÍCÍ

Prodej, byt 3+1, DV, Česká Třebová, Lhotka - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den pane Špirko, s Vaší společností i s Vámi jako realitním makléřem, který mi byl nápomocen s prodejem nemovitosti, jsem byl velmi spokojen. Jakýkoliv problém, který vyvstal, byl se mnou projednán a bylo navrhnuto řešení vhodné pro obě strany. Byla projevována velká snaha k realizaci prodeje i přes problémy, které byly nakonec vyřešeny. Děkuji Vám za pomoc při prodeji nemovitosti a velmi rád využiji služeb Vaší realitní kanceláře v budoucnu a určitě velmi rád Vás doporučím svým známým.

Jiří Neugebauer, Česká Třebová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, byt 3+1, OV, Polička, ulice Šaffova - MAKLÉŘ Petr Špirka

Realitní makléř p. Špirka má velice profesionální a přitom lidský přístup ke svým zákazníkům. S prodejem a nákupem nemovitosti nám pomohli radou, ochotou a upřímným a rychlým jednáním. Velice doporučuji.

Marta Vladíková, Polička - PRODÁVAJÍCÍ / KUPUJÍCÍ

Prodej, byt 3+1, Lanškroun, ul. Olbrachtova - MAKLÉŘ Petr Špirka

Dobrý den Pane Špirko,
S vaší pomocí jsme realizovali koupi rodinného domu a prodej bytu. V obou případech jsme byli velmi spokojeni s Vaším přístupem. Ocenili jsme férovost jednání a poskytovaných informací, ochotu zodpovídat naše dotazy a řešit naše připomínky. Realitní makléř p. Špirka je odborník, dokázal spolehlivě zorganizovat všechny potřebné činnosti při komplikované koupi RD zatíženého exekucí a insolvencí a zajistit všechny dokumenty potřebné k převodu vlastnických práv. Přístupu vaší RK si vážím ještě více poté, co jsem se dozvěděl od známých, jaké problémy mají s jinými RK při prodeji domu.                       

Miroslav Klimoš, Lanškroun - PRODÁVAJÍCÍ / KUPUJÍCÍ

Nenašli jste co hledáte?