Služby

Zprostředkování prodeje nemovitosti Mám zájem

Zajistíme vše potřebné pro prodej vaši nemovitosti na profesionální úrovni a zároveň v přátelském a pohodovém duchu.

Zjištění individuálních potřeb a požadavků klienta, stanovení priorit, stanovení tržní ceny, vyhotovení marketingového plánu, zajištění propagace nemovitosti, profesionální prohlídky za účasti makléře, prověření koupěschopnosti zájemce před závaznou rezervací, kompletní právní servis včetně advokátní či jiné úschovy finančních prostředků, veškeré jednání s úřady, finanční servis, protokolární předání nemovitosti.

 

Služba pro Prodávající či Kupující – obchod mimo RK Mám zájem

Máte již svého kupujícího či prodávajícího na nemovitost a to bez účasti RK ? Nevíte si rady jak dál či uvítáte obchod bez rizika a tak nepřijít o nemovitost či své peníze?

Prověříme obchodovanou nemovitosti tak, aby nic nebránilo prodeji. Zajistíme kompletní právní a finanční servis. Provedeme Vás celým obchodem až ke zdárnému předání nemovitosti.

 

Stanovení tržní ceny nemovitosti Mám zájem

Potřebujete stanovit tržní cenu Vaši nemovitosti ( cena obvyklá ) pro PRODEJ či DĚDICKÉ ŘÍZENÍ ?

Tuto službu využívají klienti, kteří uvažují o prodeji nemovitosti a nemají představu o nabídkové ceně, kterou by sdělili poptávajícím klientům NEBO pro řešení dědického řízení po předchozí dohodě s notářem.

 

Řešení právních vad na nemovitosti - EXEKUCE, DRAŽBY, NEBANKOVNÍ SEKTOR Mám zájem

Trápí Vás exekuce nebo již máte dokonce vyhlášenou dražbu na Vaši nemovitost?  Nebankovní sektor, který Vám půjčil peníze se zástavou nemovitosti Vám již vyhrožuje zesplatněním úvěru s vysokými sankcemi?

Domluvte si nezávaznou schůzku, vyslechneme si co Vás trápí, vše diskrétně projednáme a pokusíme společně najít možné řešení. Po vzájemném odsouhlasení se do toho můžeme pustit. Právní servis od renomované advokátní kanceláře zajištěn.

 

Výkup nemovitosti – rychlý prodej Mám zájem

Potřebujete z jakéhokoliv důvodu rychle peníze a nemůžete čekat na případného zájemce o nemovitost při standardní nabídce?

Nabízíme Vám individuální schůzku na předmětné nemovitosti, kde otevřeně pohovoříme o Vaši situaci, seznámíme se s nemovitostí a nabídneme cenu výkupu či nastíníme případně i jiné řešení, které by vyhovovalo Vašim potřebám.

 

Průkaz energetické náročnosti budovy – PENB Mám zájem

Našim prodávajícím klientům nabízíme možnost získat tento povinný Průkaz energetické náročnosti budovy zcela ZDARMA a to již při nabídce nemovitosti v rámci komplexních služeb naši společnosti.

Nenašli jste co hledáte?