O nás

„Váš partner ve světě realit“

V realitním prostředí se pohybujeme již 12 let a to převážně v okresech Ústí nad Orlicí, Svitavy, Šumperk a Rychnov na Kněžnou.

Náš tým makléřů pomohl stovkám klientů prodat či koupit nemovitost, řešit exekuce či nebankovní sektor. Vytvořili jsme dobře fungující a stabilní tým. Díky praxi víme, jak to v realitním oboru chodí a proto se hlavně snažíme o osobní přístup ke každému klientovi, prodat jeho nemovitost za co nejlepší cenu a co v nejkratší době a zároveň poskytnout komplexní služby při zprostředkovávání prodeje nemovitosti.

Náš hypoteční makléř vždy prověří koupěschopnost zájemce o nemovitost a to již před podpisem rezervační smlouvy. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a budování dobrého jména.

Uvítáte hodnotné informace jak nejlépe prodat Vaši nemovitost?

Vyberte si svého osobního makléře, který Vám bude sympatický a sjednejte si nezávaznou individuální schůzku, kde si na pohodu a otevřeně pohovoříte o Vaši situaci. Výstupem pak bude nástin řešení, které zajisté bude splňovat Vaše představy.

Vyberte si svého osobního makléře

Chci prodat Chci koupit


 

Těší nás a velice si vážíme pozitivních reakcí našich klientů. Všechny reakce klientů

Moje zkušenost se společností Reality Špirka. Kupoval jsem dům v Moravské Třebové přes tyto reality a musím říct, že vše bylo na nejvyšší profesionální úrovni.Veškeré domluvené termíny schůzek byly na čas, potřebné dokumentace vyřízeny včas, převody peněz i práce s jejich advokátní úschovnou byla bezproblémová.Můžu vřele doporučit a rád budu doporučovat svým známým. Pavel a Blanka Šenkýřovi, Nová Ves - KUPUJÍCÍ   

RD 2+1, garáž, zahrada, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Petr Špirka
Nenašli jste co hledáte?