O nás

„Váš partner ve světě realit“

V realitním prostředí se pohybujeme již 12 let a to převážně v okresech Ústí nad Orlicí, Svitavy, Šumperk a Rychnov na Kněžnou.

Náš tým makléřů pomohl stovkám klientů prodat či koupit nemovitost, řešit exekuce či nebankovní sektor. Vytvořili jsme dobře fungující a stabilní tým. Díky praxi víme, jak to v realitním oboru chodí a proto se hlavně snažíme o osobní přístup ke každému klientovi, prodat jeho nemovitost za co nejlepší cenu a co v nejkratší době a zároveň poskytnout komplexní služby při zprostředkovávání prodeje nemovitosti.

Náš hypoteční makléř vždy prověří koupěschopnost zájemce o nemovitost a to již před podpisem rezervační smlouvy. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a budování dobrého jména.

Uvítáte hodnotné informace jak nejlépe prodat Vaši nemovitost?

Vyberte si svého osobního makléře, který Vám bude sympatický a sjednejte si nezávaznou individuální schůzku, kde si na pohodu a otevřeně pohovoříte o Vaši situaci. Výstupem pak bude nástin řešení, které zajisté bude splňovat Vaše představy.

Vyberte si svého osobního makléře

Chci prodat Chci koupit


 

Těší nás a velice si vážíme pozitivních reakcí našich klientů. Všechny reakce klientů

Moc děkujeme paní Martincové za skvěle odvedenou práci při koupi bytu. Po celou dobu nám byla velmi nápomocná a vše klapalo jak mělo. Změna termínu prohlídky, komunikace s naší hypoteční specialistkou, informace o postupu koupě do mailu... nic nebyl problém, právě naopak. Jeden byt už jsme kupovali přes velkou realitní kancelář a tentokrát to bylo celkově mnohem příjemnější i profesionálnější. Z naší zkušenosti můžeme služby paní Martincové jen a jen doporučit.     Ještě jednou děkujeme a mějte se krásně Kateřina Fukarová - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Lenka Martincová
Nenašli jste co hledáte?