Odměna tipař

STAŇTE SE NAŠIM „TIPAŘEM“ A MY VÁM ZA VÁŠ TIP ZAPLATÍME …

 

Víte o někom kdo prodává nebo se chystá prodat svoji nemovitost? Potkáváte se s hodně lidmi v práci nebo v soukromí? Tato činnost je vhodná pro všechny, kdo přicházejí do kontaktu s lidmi, pro obchodníky, finanční poradce, pro studenty, důchodce, rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené atd. Zda to bude jednorázová záležitost nebo si takto budete chtít přivydělat pravidelně už záleží jen na Vás a časových možnostech.

 

Tipem nemovitosti se rozumí předání tzv. jedinečného kontaktu na majitele nemovitosti, kterou majitel hodlá prodat. Předáním TIPu se rozumí: předání jména a příjmení majitele, telefonního kontaktu na majitele, druh nemovitosti a obec kde se nemovitost nachází.

Nemovitosti: rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky, byty, komerční nemovitosti, apod.

Lokalita: okres Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Šumperk, částečně Chrudim. Rychlou a Nabízím profesionální spolupráci, diskrétnost a seriózní přístup.

S každým TIPAŘEM je k takovému jedinečnému kontaktu nebo-li TIPu sepsána tzv. Tipařská dohoda ve které se specifikuje majitel prodávané nemovitosti, prodávaná nemovitost a odměna TIPAŘE za tento TIP.

Minimální odměna tipaře je stanovena podílem ve výši 10% - 20% z provize.

Odměna TIPAŘE je vyplacena až po prodeji tipované nemovitosti tedy po převodu vlastnického práva na kupujícího za podmínky, že na nemovitosti nebude váznout žádné omezení vlastnického práva kupujícího (např. zástavní právo), a to nejpozději do 5ti pracovních dnů převodem na účet TIPAŘE.

Co na to říkáte ? Budete právě Vy mým tipařem?

Budu se těšit na spolupráci.

Nenašli jste co hledáte?