Reference

Garáž, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Paní Lenka Martincová se starala o prodej naší garáže v Moravské Třebové. Velice oceňuji její profesionální přístup, bezproblémovou a rychlou domluvu a hlavně lidskost a vstřícnost, se kterou se k celé věci postavila. Paní Martincovou mohu jen doporučit a moc jí děkuji za její služby. 
 

Hana Měchurová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej pozemku, Hlavná - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Ráda bych Vám poděkovala za milé, korektní  jednání. Při koupi pozemku jste mi vždy vyšla vstříc a i nad rámec Vaší pracovní doby jste se mi věnovala. Veškerá komunikace včetně přepsání pozemku na KÚ probíhalo bezproblémově. Pokud budu v budoucnu řešit prodej nemovitosti, ráda se obrátím na Vaši realitní kancelář Špirka, která ve mne zanechala dojem solidnosti.

Děkuji mockrát a myslím to upřímně

Blanka Zemanová - KUPUJÍCÍ

Prodej chaty, Dolní Čermná - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Děkuji Vám za zprostředkování prodeje chaty Dolní Čermná. Byla jsem s Vámi nadmíru spokojená. Měla jste charizmus, lidskost, pochopení. Ještě jednou veliké dík a do dalších pracovních dnů hodně úspěchů.

Suchá Věra - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Česká Třebová - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Paní Martincová, stručně řečeno, jsem byl s Vašimi službami spokojen a nenapadá mě nic, co bych mohl vypíchnout jako námět na zlepšení. Čili ještě jednou děkuji za zprostředkování a organizaci obchodu! Klidně se na Vás někdy v budoucnu obrátím!

Vít Peřestý - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Česká Třebová - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Ráda bych chtěla móóóc poděkovat společnosti Reality ŠPIRKA za prodej bytu, se kterým mi p. MARTINCOVÁ LENKA pomohla a vždy když jsem něco potřebovala, tak bez problémů mi vše vysvětlila. Je to moc sympatická a usměvavá mladá paní. Musím, ale také zmínit p. Špirku, také usměvavý a příjemný pán. S radostí a vlastní zkušenosti doporučuji REALITY ŠPIRKA. Děkuji za krásnou a rychlou spolupráci.

Bílá Renata - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej pozemku, Svatý Jiří - Loučky - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Zpráva k prodeji stavebních parcel v Loučkách, které zabezpečovala firma REALITY Špirka prostřednictvím p.Martincové v r. 2021

===============================================================================================

1. firmu REALITY  Špirka ani p.Martincovou jsem před prodejem stavební firmy neznal

2. musím konstatovat, a to velmi rád, že jsem byl s její prací a celkovým zabezpečením prodeje naprosto spokojen

- odborná zdatnost

- velmi příjemné jednání při vysvětlování veškerých náležitostí

- konkrétní několikerá jednání přímo na stavební parcele

- velmi dobré zabezpečení veškeré agendy ve vztahu ke Katastrálnímu úřadu Ústí nad Orlicí, při jednání v advokátní kanceláři v Ústí nad Orlicí

- zasílání průběžných zpráv o postupu prodeje

 

Jaroslav Dostál a Bohumila Dostálová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej domu, České Libchavy - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Komunikace s Vámi byla rychlá a efektivní od začátku prodeje, nabídka zpracovaná velmi profesionálně včetně 3D modelů nemovitosti, které jistě pomohli dokreslit velmi profesionálně zpracovanou nabídku. 

Během prodeje pí. Martincová konzultovala veškeré kroky a výsledný kupující byl myslím zvolen ke spokojenosti realitní kanceláře i mě jako vlastníka nemovitosti. 

V průběhu jsem dostával informace, jako od RK ohledně finančního toku, tak od advokátní kanceláře, takže i spolupráce RK a vhodné AK celý proces výrazně zjednoduší a zefektivní.

Pokud vznikly v průběhu nějaké drobné otázky nebo věci k vyřešení, vždy jsme je byli schopni rychle vykomunikovat a vyřešit.

Pokud budu prodávat v budoucnu další nemovitost, určitě se obrátím na vás.

Díky

Škorpil Radovan - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej pozemku, Loučky - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Vážená paní Martincová,

chci vám touto cestou moc poděkovat za vysoce profesionální a zároveň milé a přátelské jednání při realizaci prodeje naší nemovitosti. Vše probíhalo díky vám hladce a na odborné úrovni. Ještě jednou moc děkuji.

PhDr. Eva Čečková - PRODÁVAJÍCÍ

Nenašli jste co hledáte?