Reference

Prodej bytu 3+1, Česká Třebová - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Ráda bych chtěla móóóc poděkovat společnosti Reality ŠPIRKA za prodej bytu, se kterým mi p. MARTINCOVÁ LENKA pomohla a vždy když jsem něco potřebovala, tak bez problémů mi vše vysvětlila. Je to moc sympatická a usměvavá mladá paní. Musím, ale také zmínit p. Špirku, také usměvavý a příjemný pán. S radostí a vlastní zkušenosti doporučuji REALITY ŠPIRKA. Děkuji za krásnou a rychlou spolupráci.

Bílá Renata - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej chalupy, Jamné nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Dobrý den, rád bych zhodnotil práci realitní makléřky Lenky Martincové při prodeji mojí nemovitosti v Jamném nad Orlicí. Nemovitost jsem měl před tím u jiné RK cca rok a stále se prodej nedařil. Postupem času přišel čas na změnu. Na doporučení jsem oslovil tuto makléřku a po telefonické domluvě a osobním setkání se daly věci do pohybu a během několika málo měsíců byla nemovitost prodána. Rád bych vyzdvihl vysokou profesionalitu a servis od podepsání smlouvy o zastupování až po převod peněz z advokátní úschovy na můj účet a zároveň osobní přístup se šarmem jí vlastním. Vše proběhlo naprosto v pořádku k všestranné spokojenosti. Jsem moc rád, že jsem zvolil tuto RK a tuto makléřku a ještě jednou bych vám rád poděkoval. Všem mohu jen doporučit.

Aleš Prokopec - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej pozemku, Hlavná - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Ráda bych Vám poděkovala za milé, korektní  jednání. Při koupi pozemku jste mi vždy vyšla vstříc a i nad rámec Vaší pracovní doby jste se mi věnovala. Veškerá komunikace včetně přepsání pozemku na KÚ probíhalo bezproblémově. Pokud budu v budoucnu řešit prodej nemovitosti, ráda se obrátím na Vaši realitní kancelář Špirka, která ve mne zanechala dojem solidnosti.

Děkuji mockrát a myslím to upřímně

Blanka Zemanová - KUPUJÍCÍ

Prodej pozemku, Loučky u Svatého Jiří - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Vážená paní Martincová,
chtěli bychom Vám poděkovat za bezproblémové zprostředkování koupi pozemku v Loučkách. Vždy jste byla milá, vstřícná a ochotná vše domluvit podle dané situace. Jednání se všemi zúčastněnými stranami a následná koordinace osobní schůzky u podpisu smluv byla náročná, ale vy jste vše pohotově zařídila.
Děkujeme Vám.


Jiruškovi - KUPUJÍCÍ

Prodej pozemku, Loučky u Svatého Jiří - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Dobrý den paní Martincová

chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby při prodeji parcely v Loučkách. Především bych chtěl poděkovat za to, že jste vše dokázala vyřídit na dálku, vlastně veškeré vyřízení proběhlo telefonicky nebo emailem a jednou mojí cestou do Ústí nad Orlicí, vzhledem k mému trvalému bydlišti. Vaše služby mohu všem vřele doporučit. Ještě jednou moc děkuji.

Jan Sýkora - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu, Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Jednání s paní Martincovou při koupi bytu v Ústí nad Orlicí, ul. Jilemnického bylo naprosto profesionální a k naší plné spokojenosti. Děkujeme za služby, které byly spojeny s koupí bytu a následným pronájmem.

 

Mikulecký Petr - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu, Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Vážená paní Martincová, 

dovolte, abych Vám svým jménem vyjádřila poděkování za veškerou pomoc a poskytnuté služby při zajištění prodeje bytu. Byla jsem velmi spokojená, spolupráce s Vámi byla profesionální a současně s nezbytným lidským přístupem a ochotou poradit a pomoci vyřešit vše, co bylo třeba. Realitní kancelář a Vás, jako realitní makléřku, vřele doporučuji, navíc bezpečnost, serióznost a správnost všech prováděných úkonů je garantována renomovanou advokátní kanceláří. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů. 

 

Hana Ságnerová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 3+1 Brandýs nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Chtěla bych poděkovat paní Martincové za zprostředkování prodeje bytu v Brandýse nad Orlicí. Paní Martincová vždy vše skvěle vysvětlila, zařídila a domluvila s druhou stranou. Komunikovala s hypotečním specialistou a když banka několikrát potřebovala doložit další informace, tak to obratem učinila. Potom, co z mé strany nastaly změny s financováním, vymyslela, jak vše rychle a efektivně provést a postarala se o to, aby byl obchod úspěšně dokončen. 

Adéla Krčková - KUPUJÍCÍ

Prodej pozemku, Malá Čermná - MAKLÉŘ Lenka Martincová

S paní makléřkou Lenkou Martincovou z RK Špirka jsem byla velmi spokojena. Pozemek v Malé Čermné jsem si vyhlédla před Vánoci a po poptávce mi paní makléřka ihned zavolala a smluvily jsme se na druhý den v sobotu na prohlídce. Při samotné koupi mi vycházela z důvodu mého vzdálenějšího bydliště a pracovní vytíženosti vždy vstříc a potřebné záležitosti jsme vyřizovaly rychle a v klidu i na dálku. Koupě pozemku takto proběhla v pracovních dnech o Vánocích a nebýt liknavého přístupu katastrálního úřadu, stihla by se ještě do konce roku. O veškerých záležitostech jsem však byla pravidelně informována a paní makléřka mi byla kdykoli telefonicky k dispozici. Oceňuji proto její pohotovost jednání, spolehlivost a osobní přístup. Vřele ji tímto doporučuji!

Henrieta Juráňová - KUPUJÍCÍ

Prodej domu, Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Tímto bych chtěl poděkovat Vaší realitní makléřce paní Lence Martincové, za věškerý čas a ochotu, kterou projevila při prodeji nemovitosti, se kterou nám pomohla, dokonalý servis a bezproblémové vyřízení všech podkladů, schůzek, přepisů, atd.

Ještě jednou děkuji a rozhodně budu všude doporučovat.

 

Martin Komárek - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej domu, Sloupnice - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Naprostá spokojenost vycházející ze tří klíčových faktorů. Rychlá a srozumitelná spolupráce s příjemnou, vstřícnou, usměvavou a odpovědnou makléřkou mající i profesionální a odborný přístup. Dále až neočekávaně brzké domluvení a zprostředkování prodeje. A konečně uskutečnění onoho prodeje za jednu z nejvyšších nabídek nad rámec původních finančních předpokladů.

Alena Valová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej domu, České Libchavy - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Komunikace s Vámi byla rychlá a efektivní od začátku prodeje, nabídka zpracovaná velmi profesionálně včetně 3D modelů nemovitosti, které jistě pomohli dokreslit velmi profesionálně zpracovanou nabídku. 

Během prodeje pí. Martincová konzultovala veškeré kroky a výsledný kupující byl myslím zvolen ke spokojenosti realitní kanceláře i mě jako vlastníka nemovitosti. 

V průběhu jsem dostával informace, jako od RK ohledně finančního toku, tak od advokátní kanceláře, takže i spolupráce RK a vhodné AK celý proces výrazně zjednoduší a zefektivní.

Pokud vznikly v průběhu nějaké drobné otázky nebo věci k vyřešení, vždy jsme je byli schopni rychle vykomunikovat a vyřešit.

Pokud budu prodávat v budoucnu další nemovitost, určitě se obrátím na vás.

Díky

Škorpil Radovan - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej domu, Rokytnice v Orl. horách - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Dobrý den paní Martincová,                           

chci Vám  ještě jednou jménem naší rodiny poděkovat za velice profesionální pomoc při prodeji našeho domu. Původně jsme přemýšleli o nějaké větší realitce, nakonec jsme jsme na doporučení a díky referencím zvolili tu vaši. Dobře jsme udělali.Zdálo se nám, že současná situace příliš nepřeje prodeji nemovitostí, ale Váš optimismus a profesionalita nás přesvědčila o opaku. Skvělá komunikace, info, osobní přístup, pomoc s dokumenty potřebnými k prodeji a nakonec vše kolem uskutečnění prodeje. Vše na jedničku.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně štěstí v profesním i osobním životě

Stráníkovi - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej bytu 3+1, Česká Třebová - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Paní Martincová, stručně řečeno, jsem byl s Vašimi službami spokojen a nenapadá mě nic, co bych mohl vypíchnout jako námět na zlepšení. Čili ještě jednou děkuji za zprostředkování a organizaci obchodu! Klidně se na Vás někdy v budoucnu obrátím!

Vít Peřestý - KUPUJÍCÍ

Prodej bytu, Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Při výběru realitního makléře byla paní Lenka Martincová jasnou volbou, její kvalitu jsme si ověřili z referencí a informací od známých, tudíž jsme šli najisto. Už při první schůzce bylo jasné, že jsme vybrali správně. 

Její znalosti ohledně problematiky prodeje bytu jsou skvělé, na vše byla připravená a jasně nám představila strategii prodeje našeho bytu. Tudíž prodej našeho bytu proběhl jako po másle a byt byl prodán ve velmi krátkém čase.

Paní Lenku Martincovou velmi doporučuji!

  

Daniel Ďuriš – PRODÁVAJÍCÍ

Garáž, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Paní Lenka Martincová se starala o prodej naší garáže v Moravské Třebové. Velice oceňuji její profesionální přístup, bezproblémovou a rychlou domluvu a hlavně lidskost a vstřícnost, se kterou se k celé věci postavila. Paní Martincovou mohu jen doporučit a moc jí děkuji za její služby. 
 

Hana Měchurová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej pozemku, Pastviny - MAKLÉŘ Lenka Martincová

" Naprostá spokojenost - vstřícný a profesionální přístup."

 

Alexej Kavalíř - PRODÁVAJÍCÍ 

Prodej bytu 2+1, Ústí nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Dobrý den,

rád bych touto cestou vyjádřil poděkování za zprostředkování a spolupráci při koupi bytu. V první řadě bychom poděkovali realitní kanceláři pana Špirky, díky které jsme i v téhle poměrně obtížné době, co se dostupnosti a cen nemovitosti týče získali náš byt. Díky velmi rychlému jednání přímo majitele pana Špirky, který nám hned při našem zájmu přiřadil paní Martincovou, která prodej bytu měla na starosti. Paní Martincová se s námi hned druhý den sešla a celý prodej probíhal velice vstřícně, profesionálně a férově, co se z pohledu klienta týče. Celý průběh koupě bytu dopadl nad naše očekávání a hodnotíme velmi kladně.

Realitní kancelář pana Špirky můžeme 100% doporučit, stejně jako jmenovitě paní Martincovou se 100% přístupem a nasazením.

Ještě jednou moc děkujeme!

Daniel + Karolína - KUPUJÍCÍ 

Prodej pozemku, Svatý Jiří - Loučky - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Zpráva k prodeji stavebních parcel v Loučkách, které zabezpečovala firma REALITY Špirka prostřednictvím p.Martincové v r. 2021

===============================================================================================

1. firmu REALITY  Špirka ani p.Martincovou jsem před prodejem stavební firmy neznal

2. musím konstatovat, a to velmi rád, že jsem byl s její prací a celkovým zabezpečením prodeje naprosto spokojen

- odborná zdatnost

- velmi příjemné jednání při vysvětlování veškerých náležitostí

- konkrétní několikerá jednání přímo na stavební parcele

- velmi dobré zabezpečení veškeré agendy ve vztahu ke Katastrálnímu úřadu Ústí nad Orlicí, při jednání v advokátní kanceláři v Ústí nad Orlicí

- zasílání průběžných zpráv o postupu prodeje

 

Jaroslav Dostál a Bohumila Dostálová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Svitavy - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Moc děkujeme paní Martincové za skvěle odvedenou práci při koupi bytu. Po celou dobu nám byla velmi nápomocná a vše klapalo jak mělo. Změna termínu prohlídky, komunikace s naší hypoteční specialistkou, informace o postupu koupě do mailu... nic nebyl problém, právě naopak. Jeden byt už jsme kupovali přes velkou realitní kancelář a tentokrát to bylo celkově mnohem příjemnější i profesionálnější. Z naší zkušenosti můžeme služby paní Martincové jen a jen doporučit.  

 

Ještě jednou děkujeme a mějte se krásně

Kateřina Fukarová - KUPUJÍCÍ

Prodej chalupy, Jamné nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

„Děkuji, Velmi dobrá spolupráce a férové jednání. Vše bylo provedeno nejrychleji, jak to šlo." 

Dan Holfeuer - KUPUJÍCÍ

Prodej pozemku, Loučky - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Vážená paní Martincová,

chci vám touto cestou moc poděkovat za vysoce profesionální a zároveň milé a přátelské jednání při realizaci prodeje naší nemovitosti. Vše probíhalo díky vám hladce a na odborné úrovni. Ještě jednou moc děkuji.

PhDr. Eva Čečková - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej domu, Sloupnice - MAKLÉŘ Lenka Martincová,

Dobrý den,

chci poděkovat makléřce Lence Martincové, která nám pomohla s koupí domu. Moc děkuji

Stajer - KUPUJÍCÍ

Prodej chaty, Dolní Čermná - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Děkuji Vám za zprostředkování prodeje chaty Dolní Čermná. Byla jsem s Vámi nadmíru spokojená. Měla jste charizmus, lidskost, pochopení. Ještě jednou veliké dík a do dalších pracovních dnů hodně úspěchů.

Suchá Věra - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej pozemku, Slatina nad Orlicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

S paní Martincovou jsem byl při nákupu pozemku v obci Slatina nad Zdobnicí naprosto spokojený. Nákup tohoto druhu nemovitosti byla má první zkušenost a paní Martincová mi jakožto neznalému věci velice pomohla a po dobu celého procesu mi byla dobrým průvodcem. Ochota, spolehlivost, pohotovost při zodpovězení našich otázek a lidský přístup byly samozřejmostí. Paní Martincová, nemohu nic víc než Vás vřele doporučit. Klienti určitě nebudou zklamaní! Ještě jednou moc děkujeme, vážíme si spolupráce s Vámi.

Ještě jednou Vám děkujeme za spolupráci a přejeme hodně úspěchů a spokojených klientů. 

Kotus Dušan - KUPUJÍCÍ

 

Prodej chalupy, Horní Čermná - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Dobrý den,
chci Vám ještě jednou poděkovat za kvalitní a vysoce profesionální prodej nemovitosti.
S přátelským pozdravem spokojený zákazník.

Jaroslav Šléz - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej chalupy, Malá Čermná - MAKLÉŘ Lenka Martincová,

Dobrý den,

chtěli bychom tímto poděkovat Vaší makléřce, paní Martincové. Věnovala se nám naplno, provedla nás celým procesem koupě včetně zajištění doprovodných činností s ochotou a jejím osobitým milým jednáním a vystupováním. Velice si vážíme toho, že byla k zastižení ve kteroukoliv dobu a vyřešení jakéhokoliv „problému“ nebyl pro ni problém. Byla nám vždy nápomocna a s její pomocí se nám podařilo vše dotáhnout do zdárného konce.

Vždy u nás budete vítána paní Martincová

Jelínková, Bárta – KUPUJÍCÍ

Rodinný dům, Slatina nad Zdobnicí - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Dobrý den,

od prvního momentu našeho setkání ve Slatině nad Zdobnicí dne 30.3.2022 jsem vycítil, že jsem vybral RK správně. Po celou dobu prodeje nemovitosti a louky jste působila velice profesionálně, s úctou, respektem a pokorou!! Spolu jsme spolupracovali suprově. Co se řeklo, bylo potřeba, to jsme plnili vzájemně do puntíku. Musím říci, že s takovou spoluprácí, která platila od A a po Z jsem se ještě v životě nesetkal. Moc si vážím Vašeho přístupu. Ještě jednou moc děkuji.

Jste super realiťačka nejlepší v České republice. Přeji Vám velkou hromadu nových kšeftů!!! Krásných 5 měsíců spolupráce !!

Roman Kubíček - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu, Pardubice - MAKLÉŘ Lenka Martincová

Rády bychom Vám touto cestou poděkovaly za Vaši práci při prodeji našeho bytu v Pardubicích. Děkujeme za pěknou prezentaci bytu fotografiemi a video prohlídkou. 

Byla jste vždy vstřícná a ochotná nám opakovaně vysvětlit, co jsme potřebovaly, informovala jste nás o výsledcích jednotlivých prohlídek bytu, kam jste vždy přijela, i když vzdálenost byla poněkud větší.

Pomohla jste nám i radou nad rámec Vašich povinností, když jsme současně hledaly byt v Olomouci.

 

Paní Martincová, ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených klientů.

 

Jaroslava Kummerová, Alena Vanclová - PRODÁVAJÍCÍ

 

Prodej pozemku, Gerhartice - MAKLÉŘ Lenka Martincová

 

Dobrý den, paní Martincová,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za spolupráci při koupi pozemku, především za Váš velmi profesionální a přitom osobní přístup, příjemné a ochotné jednání, skvělou komunikaci. Nějaký podobný pozemek jsme sháněli již několik měsíců, komunikovali jsme i s jinými realitními kancelářemi (makléři). A musím konstatovat, že jsme se nikdy nesetkali s tak vstřícným, rychlým a férovým jednáním jako u Vás. Zároveň chceme poděkovat nejen paní Martincové, ale také panu Špirkovi, který také měl velmi vstřícné a příjemné jednání. 

Rádi Vás doporučíme svým přátelům a známým. 

Svou práci děláte skvěle, tak by měla fungovat realitní kancelář !

Přejeme hodně úspěchů v další práci, ať se Vám daří.

Skovajsovi - KUPUJÍCÍ

Nenašli jste co hledáte?